Wpis z mikrobloga

Ostatnie rozdajo przyjęło się z super postawą, a zwycięzcy wysłali nam (tj. Mi oraz @LewCyzud i @dracul) zdjęcia swojego jedzenia za nasze pieniądze, więc pomyślałem, że pora na coś konkretniejszego.

UWAGA na dzisiejszym rozdajo można wygrać dwa super telefony od #apple a mianowicie:

-iPhone X 99% kondycji baterii, 64 GB
-iPhone 8 98% kondycji baterii, 64 GB (#!$%@? go bratu i tak ma nowego)

Telefony są w świetnej kondycji, a rozdaje, bo brakuje mi plusów, oraz kupuje zaraz iPhone Xs #bojowkaapple.

UWAGA
Wygrani będą losowani z plusów o godzinie 23:00.

Maksymalnie dwóch wygranych, po wygraniu podajesz adres najbliższego paczkomatu (nie chce mieć waszych adresów).

Paczki wyślę maksymalnie dwa tygodnie po ogłoszeniu zwycięzców.
#rozdajo #iphone #gownowpis
v.....o - Ostatnie rozdajo przyjęło się z super postawą, a zwycięzcy wysłali nam (tj....

źródło: comment_uzp0TRnLSCOf3VC1c4rhOBGf9huoH5yK.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
@vovo: kolejny ekskrement społeczny który ma pokazać, że mirki psioczą na apple a na darmowe iphone się rzucają? Ale, że większość by to wystawiła na OLX,a pieniądz nie śmierdzi to ty wiedz xD
  • Odpowiedz
@stefan_banach wez dzieciaku mam drozsze rzeczy niz to gowno chyba mowisz o sobie biedaku ;) raz śledziłem generacje tel to iphone x nadgonil ledwo parametrami 2 letniego wtedy juz lg g5, 2 lata minely żeby mial zblizone parametry do andka a na stronie raz sfalszowane wyniki, byly napisane gorsze parametry na srajoesie a mimo tego przekuona strona dala mu wieksza note, nie masz argumentów dzieciaku biedaku najchętniej zlamalbym cie wpol jak mnie
  • Odpowiedz
@Mariusz656: Czyli nie dość, że jesteś biednym rumunem to jeszcze z kompleksami. Nie masz apla nie masz dobrej laski i prestiżu proste. Co z tego, ze androidy na papierze mają lepsze parametry jak działają wolniej i się wykrzaczają i zawieszają. Nawet jak sobie wezmiesz takiego apla 4s to robil duzo razy lepsze zdjęcia niz obecne huaweie i honor.
  • Odpowiedz
@vovo: Widziałem kiedyś ajfona. Szedłem lasem koło Grodziska i za sosną stał taki przyczajony i się chichotał z czegoś. Pytam go - "Z czego się śmiejesz ajfonie?" a on nic nie odpowiedział tylko pokazał mi torbę, w której leżał kocyk, taki mały niebieski. Nadal nie rozumiałem więc powtórzyłem pytanie, a on nagle spoważniał, chwycił torbę, wdrapał się na sosnę i więcej go nie widziałem... dziwny dzień.
  • Odpowiedz