Wpis z mikrobloga

  • 10
Takie małe #chwalesie, kupiłam dzisiaj roczną subskrypcję na wersję premium #busuu , bo odkąd się przeprowadziłam i zaczęłam nową pracę, to odpuściłam naukę #hiszpanski (,) więc trzeba się jakoś zmotywować, a imho Busuu to najlepsza apka do nauki języka (chyba wszystkie najbardziej znane, typu Duolingo czy Memrise, używałam i mi nie podeszły).
Jakby ktoś był ciekaw, czy warto zainwestować w premium Busuu, to dam znać ( ͡ ͜ʖ ͡)


#naukajezykow
  • 13
via Android
  • 2
@VoMax Tak, można także w darmowej wersji ćwiczyć wymowę. Ba, możesz się nagrywać i te nagranie może zostać ocenione przez native'a/kogokolwiek innego znającego język, którego się uczysz :)
via Android
  • 1
@VoMax Hmm, nie sprawdzałam akurat tej apki, ale obiło mi się o uszy, że na HelloTalk możesz pogadać z ludźmi. W każdym razie, poszukaj tego typu tandemów
via Android
  • 0
@VoMax w każdym razie, polecam sprawdzić Busuu w wolnym czasie, a nuż tez Ci podejdzie ;) i powodzenia na rozmowie o pracę! :)
via Android
  • 1
@animuss Busuu wydaje mi się być po prostu praktyczniejsze, uczę się słów/całych wyrażeń czy zdań, które rzeczywiście użyję w życiu codziennym, a nie są abstrakcyjne jak w Duolingo - chociaż niektórzy właśnie za te zdania "z tyłka" lubią Duolingo, ja osobiście nie.
@Ag90: Kiedys się bawiłem tym, teraz pokazala mi się reklama w jakiejś grze (swoją drogą ciekawi mnie ile w tego typu aplikacji kosztuje pozyskanie użytkownika), zainstalowałem znowu i rzeczywiście bardzo fajna apka. Zacząłem sobie rosyjski, bo oczywiście w liceum podejście miałem "a po co mi to, zdać na 3 i elo". Ale znam chociaż dobrze samą cyrylicę i jakieś kilka zasad i jest dużo łatwiej. :D Pokorzystam w następnych dniach. Czytałem