Wpis z mikrobloga

#banggood
Witajcie 9 dni temu zamowiłem telefon Xiomi, po dniu otrzymałem tracking GLS(EU Piority Linę) lecz od samego początku jest status GLS nie otrzymał paczki. Orientuje się ktoś co robić po czasie dostarczenia przesyłki?
  • 7
  • Odpowiedz
@Matix8981 7-15 dni roboczych daje 3 tygodnie max, ale to i tak orientacyjny termin. Jak chciales miec pewny termin dostawy trzeba bylo kupic na amazonie bo tam jak podadza kiedy paczka bedzie to twgo dnia kurier przyniesie
  • Odpowiedz
@Matix8981: wybrałeś przesyłkę która z założenia omija VAT. Najpierw zbiorczo jest wysyłana do jakiegoś kraju EU, dopiero potem kurierem do Ciebie. I ten pierwszy okres potrafi być naprawdę długi, mi kiedyś pierwszy status pojawił się po 45 dniach, potem jak już GLS dostał paczkę to była kwestia paru dni.
  • Odpowiedz
Chodzi mi bardziej o to, że czas 7/15 dni a z wpisów użytkowników wynika, że ludzie otrzymywali paczki po 3msc, więc trochę to jest nie uczciwe wobec kupujących ponieważ tanie lub darmowe paczki(dla klienta) z China Post przychodzą średnio 25-45 dni max (w moim przypadku). Martwi mnie to, że nie ma żadnego wpisu w trackingu a support daje mi link do 17track.net i co mi z tego? jeżeli status jest, że paczki
  • Odpowiedz
@Matix8981: Wysil się trochę i poczytaj o tym, jak wygląda "droga" paczki EU PL (EDM). Wybrałeś przesyłkę, w której nie czas jest najważniejszy. Chciałeś szybko, trzeba było brać DHL Express.
  • Odpowiedz