Wpis z mikrobloga

Do negocjacji 27 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 447 z dnia 2019-01-06 20:19:57

Imię: Do negocjacji
Wiek: 27
Miejscowość: Trójmiasto
Kim jestem?
Z wad to nigdy nie pytam o drogę, a z zalet to jeszcze nigdy się nie zgubiłem. Nikt też ze mną nie zginął, także bezpiecznie (σ ͜ʖσ)
Poza tym papier przyjmie wszystko.

Jeśli jesteś rozrywkowa/mocno towarzyska, to niestety nie dogadamy się :)
W grupie, na imprezie gdy wszyscy bawią się w najlepsze, ja często patrzę na boki i myślę o swoich rzeczach, albo szukam zwierząt z którymi można się pobawić.

Podobno to osobowość typu INTJ-A / INTJ-T, także O S T R O Ż N I E

Wygląd
182 cm, budowa normalna, lekki zarost, szare włosy.
Lubię stonowany ubiór typu człowiek nikt, albo turystyczne ciuchy. Rozmiar buta 44. Generalnie nie narzekam.
To trzeba na spokojnie obejrzeć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Chodzenie po liściach w lesie, deptanie trawy, wdychanie wiatru. W skrócie turystyka mała i duża! Ostatnio polubiłem Skandynawię.
Byłbym człowiekiem, który ocknąwszy się po poważnym wypadku zapytałby - "Jezu, a co z rowerem??"

No i trochę standardowego fą fą fą, książki, muzyka, lubię również coś poukładać - z plastiku albo wirtualnie.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać osobę, przy której nie będzie mi siadać bateria. Nie obiecuję sobie zbyt wiele po tym ogłoszeniu, ale jeśli już bym kogoś znalazł, to ważnym kryterium jest dla mnie zarządzanie czasem wolnym. Trzeba połączyć zainteresowania, by wzajemnie ładować się energią.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
To wynik równania, w którym deltą jesteś Ty

:D

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub: cywilny, nie chodzę do kościoła
Dzieci: tak
Papierosy: szkaluję
Alkohol: raz na 2 tygodnie wypiję jedno piwo dla sportu, inne alkohole mnie nie kręcą

Mówią politycznie, że wygląd nie ma znaczenia, a to nieprawda. Ale już nikt nie mówi, że "ładna" i "interesująca" nie zawsze idą w parze.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Do negocjacji 27 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 447 z dnia 2019-01-06 20:...

źródło: comment_ytDRoYQZvp5Nhkx2ACmIENCg71PtnB6t.jpg

Pobierz