Wpis z mikrobloga

Ja odstawiam Smasha. Nie wiem, może ta gra była stworzona raczej tylko dla fanatyków Smasha - nie przypadkowo nawet nie ma jakieś większego tutoriala dla nowych. Online mocno w tyłek dostaje (chyba mam z 40 tysięcy tych jakiś punktów w rankingu - więc raczej lipnie) i nie ukrywam dobijające to jest. Może kiedyś wrócę sobie pograć z botami i tyle. Na razie robię sobie przerwę. To dobra gra, ale chyba jednak nie dla mnie po prostu o!

A na nowe gry w tym roku cóż...miałem inne wydatki więc lipnie z kasą. Ale z pewnością dalej wyczekuje: Animal Crossing :)

#supersmashbros #nintendo #nintendoswitch
  • 15
@Mrboo: najbardziej prosto jest używać ciosów z prawej gałki, są skuteczniejsze na takim poziomie aniżeli specjalne, które sytuacyjnie trzeba wykorzystywać a nie nimi spamować. Moze wybierz jakaś prostą postać jak yoshi
@Mrboo ja kupiłem bundla kobsola ze smashem i to była pierwsza gra jaką uruchomiłem. Bardzo mnie ta gra sprowadziła na ziemie zaraz po zakupie :)
Mimo iż wcześniej ogladalem X recenzji i mniej więcej wiedziałem oco chodzi w rozgrywce to wgle nie wiedziałem jak grać i co się dzieje na ekranie.
Dopiero jak wszedłem w ustawienia sterowania to zacząłem grać mądrzej... Jednak brak tutoriala też mnie bolał bo wcześniej w smash nie
@DaxterPoker ostatecznie gram kampanie :) podoba mi się zdobywanie dusz i poznawanie mechaniki kolejnych postaci.
(chociaż denerwuje mnie ze spirit boards przypomina zdobywanie postaci w tekkenie na telefony a wprowadzanie postaci do eksplorowania jakichś jaskiń na 6 godzin przypomina mi zlecanie budowy w plemionach czy clash of clans że trzeba dużo czekać )
Jak przejdę kampanie to dopiero wejdę w online :)
@Kasahara: @Mrboo: @tyqp: wlasciwie jak juz tutaj zebrali sie wlasciciele smasha w pl to mam pytanie :)
Dostaliscie bonus w postaci piranha plant fighter ?
https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Super-Smash-Bros-Ultimate-1395713.html#Early_purchase_bonus
Ja dostalem maila z kodem, wpisałem go w sklepie po czym pobralo mi aktualizacje do smasha jednak nigdzie tej postaci nie widze.
Dopiero mi się pokaze ta postac i będe musial ją pokonac zeby ją kontrolowac ? Czy macie ją dostępną a ja