Wpis z mikrobloga

Dawid 21 Grudziądz

Zgłoszenie nr 444 z dnia 2019-01-06 02:38:58

Imię: Dawid
Wiek: 21
Miejscowość: Grudziądz
Kim jestem?
Strasznie miłym, troszeczkę nieśmiałym chłopakiem ;-) Raczej wolę kameralne spotkania w wąskim gronie, jednak od czasu do czasu można poimprezować. Skończyłem szkołę w kierunku elektromechanika samochodowego. Obecnie chodzę do liceum dla dorosłych które kończę w maju tego roku po czym planuję poszukać jakiejś pracy najlepiej jako serwisant komputerowy. Całkiem możliwe, że założę własną firmę.

Wygląd
Wzrost: 175cm, Waga: 65kg
Na co dzień w domu raczej ubieram się luźno (t-shirt i krótkie spodenki). Wychodząc z domu preferuje strój bardziej elegancki (koszula wraz z jeansami). Uwielbiam nosić garnitury, szkoda że prawie wcale nie mam okazji ;-) Na prawym przedramieniu posiadam tatuaże (nie planuje w przyszłości robić więcej dziar). Noszę okulary.

Zainteresowania
Uwielbiam gotować, najczęściej są to dania kuchni włoskiej. Od dłuższego czasu mam zajawkę na wszechświat, interesuje się astrofizyką. W chwili wolnego czasu lubię przysiąść przy konsoli i się przy niej zrelaksować.
Tak poza tym to : Kino, dobra muzyka i wiele innych rzeczy które pewnie pominąłem. Mam tysiąc pomysłów na minutę, interesuję się wszystkim po trochu.

Czego oczekuję?
Szukam miłej dziewczyny z którą będę mógł stworzyć świetny związek, a później rodzinę. Pamiętaj, że poczucie humoru i szczerość to podstawa :-) ! Zwolennik szarych myszek, nie lubię jeśli kobieta przesadza z makijażem (Delikatny makijaż podkreślający urodę jest najbardziej seksowny)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wstaje wcześnie rano, podaje Ci śniadanie do łóżka. Wychodzimy na spacer z psem i dziećmi, robimy zakupy. Gotujemy wspólnie obiad po czym zasiadamy do stołu wraz z rodziną. Wieczorem wychodzimy we dwoje na jakiś romantyczny seans do kina, po powrocie pieczętujemy dzień romantyczną kolacją.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - Jeśli Ci zależy to czemu nie :-)
Dzieci - Raczej tak
Używki - stanowcze "nie" dla palenia papierosów i narkotyków, alkohol okazjonalnie np. raz w tygodniu lampka wina do obiadu.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonygrudziadz < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Dawid 21 Grudziądz

Zgłoszenie nr 444 z dnia 2019-01-06 02:38:58

Im...

źródło: comment_vNRu0vs1DlDpJeKBtF2f1oOrGBPk8ZPk.jpg

Pobierz
  • 1