Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki,

Niestety wydalismy na Steama nasz nowy projekt. Dlaczego niestety?

Publikacja naszego drugiego juz projektu miala sie odbyc 25 Grudnia na Swieta, niestety pewne zmiany + ponowna weryfikacja przez Steam przeniosla premiere az na 4 Stycznia.

Planowalem dodac znalezisko jak kiedys gdy dostalismy sie na glowna Wykopu, rozdac klucze i cieszyc sie Swiatecznym nastrojem...... no, ale nie poszlo ()

Mimo to obdarujemy chetnych darmowym kluczem by zapoznali sie z nowym projektem.

Nie chce wypisywac kluczy tutaj bo potem mi ludzie wysylaja linki do miejsc gdzie je mozna kupic (sic!) wiec jesli ktos naprawde jest zainteresowany to niech do nas napisze na priv. Do rozdania jest ok. 20 kodow dlatego to male #rozdajo ale jesli bedzie wiecej chetnych to poprosze Steama o wiecej kluczy (niestety o kody trzeba skladac podania).

Pomyslalem ze "prawilne" #rozdajo zrobimy gdy ukonczymy trzecia, ostatnia interaktywna tapete w kosmosie. Ta juz jest na ukonczeniu i wyglada "Oblednie", serio...patrze na nowa wersje beta od kilku godzin i mysle...oooo tak Steam...nadchodzimy xD. Wtedy zrobimy ladny temacik i opiszemy co i jak, oczyzwisajac rozdamy darmowe klucze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok, wracajac do aktualnego projektu...Endless Universe 2 to ....sami zobaczycie na Steamie ;d Napisze tylko ze jest to kontynuacja naszej mobilnej wersji, bardziej rozbudowana i oczywiscie na "desktopowa" tapete Windows 10.

https://store.steampowered.com/app/964080/Endless_Universe_2_PC_Live_Wallpaper/

Projekt jest nieco bardziej rozbudowany wiec troche roboty z tym bylo ale mamy nadzieje ze kazdy zrozumie o co chodzi. Dodalismy tez maly samouczek wideo by bylo latwiej.

Wiec jesli ktos jest naprawde zainteresowany to chetnie rozdam nieco kluczy. Prosze napisac na priva a sie dogadamy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Prosimy pamietac ze projekt jest wylacznie pod Win10 i dziala najlepiej na pojedynczym ekranie. Projekt jest jeszcze swiezy wiec jesli napotkacie na jakies bledy to prosze zglaszac na priva.

Nie bede wiecej przynudzac ;) ale napewno jeszcze spotkamy sie przy wydaniu ostatniego "kosmicznego" projektu. Tak, potem beda kolejne projekty... ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Pozdrawiam
3DM Grzegorz
3DMLiveWallpapers - Hej Mirabelki i Mirki,

Niestety wydalismy na Steama nasz nowy ...

źródło: comment_PrYi3ipn9yZn4Cb2CjITI3b01XYunKOh.jpg

Pobierz
  • 15
Gdyby ktos pytal:

Redeeming your Steam keys:

Navigate to your download page, and click the Redeem on Steam button. ...
Select the whole key, and copy it to your clipboard. ...
Once you have installed the Steam client, launch the client and enter your login credentials. ...
In the pop-up window, select the "Activate a Product on Steam" option.

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Z tego co widzę to działa tak samo jak wallpaper engine, tylko że na wallpaper engine mam milion innych tapet do pobrania
@Nimu: yyyyyy no nie. Wallpaper Engine dziala na gotowych filmach wideo i efektach. Tutaj jest "prawilna" interaktywna scena w 3D. ( ͡º ͜ʖ͡º)

btw. jakis czas temu nasze projekty byly do kupienia przez Wallpaper Engine, znamy sie z tworcami ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarobili grube miliony ( ͜͡ʖ ͡€)
@3DM_LiveWallpapers: nie chce tego za darmo, nie że coś do was mam tylko mi takie coś niepotrzebne ani tematyka kosmosu mnie nie interesuje, od niedawna mam win10 i pewnie bylby to jakis bajer ale mi zupelnie niepotrzebny, tak czy siak powodzenia w karierze na stimie :)
@galian: to zalezy. Ja wszystko zlecam ale tez aktywnie biore udzial w procesie tworzenia. Znam sie nieco na Unity wiec mi to ulatwia sprawe. Wiem czego moge wymagac a czego nie. Tworzenie tapet czy gier to tak naprawde dosc skomplikowany proces. Trzeba uwzglednic duzo logistyki, jak styl gry, jej opcje, kontrola, menu itd.

Jesli nie masz umiejetnosci albo czasu tak jak ja to polecam zlecic to specom. Jesli chcesz robic samemu