Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: Coś jest w tym krzyku. Najgorszy filmik który jest w necie to dla mnie będzie zawsze ten z cegłówką i autem, mimo że nic na nim nie widać. Wszelkie krwawe egzekucje w wyk. karteli i innych ISIS to przy tym pikuś.
  • Odpowiedz
jaki film?


@peetee: Nie szukaj. Widziałam to dawno i nie polecam oglądać, bo naprawdę rozdziera serce, mimo że na tym filmie niczego nie widać. Po prostu w przednią szybę od strony pasażera uderza cegłówka i ta cegłówka ląduje na twarzy matki kierowcy. Kierowca z żalu krzyczy i jest to coś, czego zdrowy człowiek absolutnie nie chce słyszeć. Ja się cieszę, że już mi ten krzyk z głowy uleciał.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA słyszałam taki krzyk na żywo. Gdy sąsiadka dowiedziała się o śmierci syna w wypadku samochodowym. Chłopak 18 lat, zwykle mało wychodził. Tego dnia koledzy go namówili na imprezę i chociaż zwykle odmawiał to tym razem się zgodził. Krzyk sąsiadki na cały blok trwał dobrą godzinę. A potem z przerwami jeszcze zanosiła się przez kilka godzin takim przejmującym szlochem. Masakra, nigdy tego nie zapomnę.
  • Odpowiedz
@krytyk1205 problem w tym, ze to nie PSP jest od przekazywania tych informacji. Strażak miał przyjść, powiedzieć że się paliło, że komuś coś sie stało i tyle. Żeby nikt nie wymyślał, prch chciał że akurat w tym momencie dorwał go tato jednej z nich... Bardzo niefartowna sytuacja...
  • Odpowiedz
@krytyk1205 no to jest zgrzyt, ale myślę że KDR dopiero po chwili ogarnął, że to jest ktoś z najbliższej rodziny. Sam nie raz jadąc na zdarzenie muszę się opędzać od natrętów, którzy koniecznie muszą wiedzieć co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Nie wiem z czego to wynika. Oglądałem odkrywające sie kończyny na liveleak, filmy z egzekucji krążące po messengerach, ale wczoraj miałem to samo co ty. Cały wczorajszy wieczór, w głowie siedział mi w głowie ryk i histeria matki jednej z ofiar.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Mnie cholernie zirytowało zachowanie tego strażaka. To tak jakby lekarz po nieudanej operacji poszedł zrobić najpierw wywiad do tv. Powinni powiadomić rodzinie, a dopiero potem media. Tymczasem wyszedł najgorszy cyrk w którym rodzina dowiaduje się w trakcie konferencji i wszystkie hieny nagrywają ich reakcje. Strażak stał od nich ze 3-4 metry mógł do nich podejść nawet przed nagraniem. W głowie mi się to po prostu nie mieści.
Mógł w ogóle
  • Odpowiedz
eee tam
no dzban sie awanturuje bo strazak nie chce mu powiedziec. strazak wszedl i zobaczyl zwloki... a skad on ma wiedziec czyje? on sie pyta czy jego dziecko sie spalilo XD a co strazak ma rozpoznac? w sumie mogl powiedziec ze wszyscy czarni, nikt nie przezyl, idz pan do domu... no to bylo by jeszcze gorzej. a to ze z mediami rozmawia no to tez glupota no ale jak ludzie chca
a.....m - eee tam
no dzban sie awanturuje bo strazak nie chce mu powiedziec. strazak...
  • Odpowiedz