Wpis z mikrobloga

@Lucjan_D: z tym ruchaniem to roznie bywa. Kwestia spojrzenia. Dla zwolennikow rucha, dla drugiej strony jest smieszny. Bo gdy na pytanie np. A jak to zrobic odpowiada "ja tylko jestem ideowcem, przepisu nie znam"

No i pomysl jak to jest, ze z bycia jego zwolennikiem ludzie wyrastaja? Przestaje masakrowac? Moze przybywa doswiadczenia i okazuje sie ze jednak to nie masakrowanie? Sprawa do przemyslenia.

Mysle, ze brakuje kogos z podobnymi ale nie
No i pomysl jak to jest, ze z bycia jego zwolennikiem ludzie wyrastaja?


@LowcaG: schodzą do szarej smutnej rzeczywistości bo zdają sobie sprawę że większość ludzi która ich przegłosuje ma w dupie wolność, ważne jest to co państwo im może dać

Mysle, ze brakuje kogos z podobnymi ale nie takimi samymi pogladami ktory nie jest smieszny. Bardziej rozsadny i ktory naprawde jest strategiem i czuje jak trzeba podejsc do kampanii wyborczej.
schodzą do szarej smutnej rzeczywistości bo zdają sobie sprawę że większość ludzi która ich przegłosuje ma w dupie wolność, ważne jest to co państwo im może dać


@Doman_60: nie przekonuje mnie. I przestaja na niego glosowsc itd.? JKM dziala w polituce juz tyle czasu, ciagle ma wyborcow w podobnym wieku, i gdyby dalej podzielali jego poglady, to dzis juz by mial za soba 2 pokolenia. A tak nie jest.

Ja mam
I przestaja na niego glosowsc itd.?

Ludzie wcale no sa az glupi. (Przeciez wielu z nich wczesniej popieralo jkm) tylko wybieraja co jest lepsze dla nich.


@LowcaG: No właśnie o to chodzi. W momencie kiedy zdajesz sobie sprawę że w zasadzie to z programów socjalnych Tobie też może coś skapnąć, a ostatnio w pracy nie powodzi się za dobrze, to porzucasz te wolnościowe ideały i skupiasz się na tym co tu