Wpis z mikrobloga

Co może być przyczyną, że moja nowa dziewczyna nie chce być lizana w wiadomym miejscu? Również gdy ją tam dotykam to dość szybko chce przejść do kolejnego kroku, zamiast pozwolić sobie trochę odpłynąć - mam dość spore doświadczenie i nie wydaje mi się, aby fizycznie jej się to nie podobało, a wręcz mam wrażenie, że jednak podoba jej się to, ale jednak woli to kończyć.

Seksy są spoko, sama uwielbia brać do buzi, ale niezbyt jest chętna, żebym to ja zajmował się nią w inny sposób niż poprzez normalny stosunek (oczywiście wszystkie pozycje seksualne jak najbardziej akceptuje i nie ma żadnych problemów w tej kwestii).
Nawet nie dała mi szansy, abym mógł się wykazać z tej dziedzinie. Nie wydaje mi się, aby miała jakieś infekcje czy coś w tym stylu, a gdy ją o to pytam to zbywa mnie i nie chce wyjaśnić konkretnie o co chodzi. #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
#pytanie #pytaniedorozowychpaskow
#codziennysynbozy
  • 10
  • Odpowiedz
@Vunlwrjrjk: dla niektórych to bardziej intymne niż klasyczny seks, może nie czuje się komfortowo. Albo po prostu nie przepada za taką formą.
Albo może powiedz jej że się umawiasz na randki z tindera z innymi dziewczynami, to może wtedy coś się zmieni na tym polu. świnia z ciebie.
  • Odpowiedz