Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw, czy orientujecie się, czy jest jakaś agencja, gdzie mógłbym wynająć karła? Chciałbym zrobić imprezę w stylu lat 80 i koniecznie potrzebuje karła xD
  • 153
  • Odpowiedz
@Giacomina: mój kumpel chciał koniecznie wynająć karłów na mój kawalerski. Wiem, że jest tylko jeden do ogarnięcia we Wrocławiu, ale nie mam do niego żadnych namiarów.
Generalnie pomysł w #!$%@? fajny, ale muszę Cię zmartwić, bo raczej nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@Giacomina: mam bardzo niskiego kumpla po akrobatyce ale na karła jest chyba wciąż zbyt wysoki. Za to śmieszek z niego taki jak dziesięciu tutaj. ;)
  • Odpowiedz
@Giacomina: nie wiem kurde, jednak z dziwki bałbym się zbierać jedzenie, jeszcze przez przypadek jakieś wenery by się zgarnęło tylko jedząc xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Giacomina: i przypominam, że u Freddiego były takie akcje:

Podobno częstym „żartem” podczas biesiady był niespodziewany lodzik wykonywany pod stołem przez faceta ubranego w damskie ciuszki

xD także no duuuużo pieniędzy potrzebujesz zainwestować
  • Odpowiedz
  • 9
@Reepo Nie no spokojnie, zwolnij człowieku xDD Ja chciałbym karła, bo wydaje mi się to zajebiscie śmieszne i praktyczne. Po prostu robilby za kelnera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz