Wpis z mikrobloga

Podążając drogą janusz_pol założyłem konto na tinderze i wstawiłem zdjęcie mistera gay Poland. Nazwałem go po prostu Mateusz. Loszki już same do mnie piszą a oto przykład jak są gotowe zeszmacić się byleby pójść na kawe z chadem i wskoczyć na jego bolca pomimo iż on ma na boku inną. Jak znajdę czas to wrzucę kolejne.
#tinder
#przegryw
#klaudiusz
#stulejacontent
#badoo
#p0lki
Pobierz MuminekMariusz - Podążając drogą januszpol założyłem konto na tinderze i wstawiłem zd...
źródło: comment_IaH9pO10Jjz4gWFhDZ1YZVaoRfk5NMhW.jpg
  • 55
@jestemkierownikiem: w czym się gubie ?
Powiedziałem że 95% osób szuka ons lub fwb czyli seksu w czystej postaci.
A wy zaczęliście mi gadać że jednak loszki chcą związku.
Dlatego mówię że 5% może i szuka związku ale reszta chce bolca na szybko.
@Miyazaki ja tam kieruje sie uczuciami, ale takie laski nazywam #!$%@?. Bo nie jest warta nikogo. "Nie znalazlem #!$%@? w smieciach by wkladac w bylejaka proce"
@Miyazaki jakie sluby czystosci? O czym ty mowisz? A z reszta nie mam zamiaru kontynuowac tej gadki bo to do niczego nie prowadzi. Nie odpisuj na to nawet.
@Erken: @Miyazaki: @Erken: @varmiok: @Jurand_z_pruszkowa: @grypa-grypowska: @kostunio: @jestemkierownikiem: @Rolexarmaniyebut: @qmato: @Erken: @Rolexarmaniyebut: @Daburi:
Ja tu tylko to zostawię pewien cytat i tak czy inaczej mam prawo takie nazywać szmaciskami

"Za każdym razem, kiedy facet sypia z wieloma kobietami, nazywa się go ogierem, ale jeśli kobieta sypia z wieloma mężczyznami, to nazywa się ją szmatą; ludzie uważają, że to nie