Wpis z mikrobloga

giełda śmieci aka giełda raków nie zawodzi XD

opis autorstwa @oficer-prowadzacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kolejny przykład z Giełdy Śmieci - przepłacony malaisowy śmietnik na kółkach (a w zasadzie to murzyńskich felgach, co

daje do myślenia na temat właściciela tego auta w Stanach. Pewnie gdzieś mogą być ślady po kulach albo kubełki z KFC).

Ogólnie to zauważyłem że amerykańskie auta z lat 70. i 80. w Polsce są uważane za nie wiadomo #!$%@? jakie klasyki

warte fortunę, podczas gdy w Stanach chodzą po kilkaset dolarów, bo nikt normalny nie chce mieć sześciometrowego

kolosa z paliwożernym V8 o mocy 100 KM, przyspieszającego do setki w pięć dni i spalania na poziomie 20l/100km.


http://www.gieldaklasykow.pl/lincoln-continental-mark-iv-1970-89500-pln-nowy-sacz/
#samochody #motoryzacja #malaiseboners #bekazgieldyklasykow
SonyKrokiet - giełda śmieci aka giełda raków nie zawodzi XD

opis autorstwa @oficer...

źródło: comment_djt2kWP2S3iOWgDIp8TxwDTs3ESxhjM2.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SonyKrokiet: to jakieś europejskie kółko. Tą krzywdę zrobili mu już na miejscu a nie w stanach. Felgi do Donkstyle wyglądają zupełnie inaczej, to jest jakaś eurobieda
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Ej coś mi tu nie pasuję bo mark IV zaczęli robić w 1972 ( _) Ten to mark III i powinien mieć 365 koni... I swoją drogą to nie jest malaise bo era malaise zaczęła się w 72-73
  • Odpowiedz
@michalmi: a to nie wiedziałem, bo malaise to nie moje klimaty szczerze mówiąc - ale dzięki za czujność, sprawdziłem, i moim zdaniem, jest to mark IV, tylko że ktoś (właściciel/osoba zamieszczająca ogłoszenie) dał dupy i podał błędny rok produkcji, albo model :V mark III i mark IV z tego co widziałem, to mało się różnią, na korzyść, że to mark IV jest przemawia okienko w tylnym słupku za drzwiami, takie jak
SonyKrokiet - @michalmi: a to nie wiedziałem, bo malaise to nie moje klimaty szczerze...

źródło: comment_Bh0Sy4IXeGTuxXaON905X4O3wodQOfND.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Sorry ale nie, w124 z 93-95 sedan z byle jakim silnikiem w dobrym stanie (mam na myśli DOBRY stan w oryginale) idzie na wartości w górę, takie coś na takich felgach jak ten amyrican to serio wstyd się pokazać na drodze. Zobacz np. na w123 10 lat temu też się z niego ktoś mógł śmiać że jaki to klasyk z niego z tej beczki, dziś w123 w dobrym stanie kosztuje
  • Odpowiedz