Wpis z mikrobloga

@Dziambelll
No mam jakieś 2lata ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale nie wiem co Ci napisać.
3 razy wymieniałem od kupna znaczy w tym czasie 14 dni że względu na ramkę w koło matrycy która się rozklejała i puchła.
Jak już można powiedzieć dostałem sztukę w miarę okej to po tych dwóch latach jeden piksel i też obudowa odstaje. Obraz: siedzę w centralnym punkcie więc matryca że to TN
@banbulas: O dzięki kolego za info, ogólnie TN mi nie przeszkadza, własnie bardziej interesują mnie sprawy z tymi pikselami itp, ale skoro mówisz, że jest z tym problem to lipa, bo teraz mam stary LG IPS od chyba 6 lat i jest wszystko super, ale celuje w coś 1440p. Kwestia ramek, obudowy jest drugorzędna. Nie wiem skąd jesteś żeby wpaść ( ) ogólnie monitor ma dobre
Jak na TN po dobrym ustawieniu jest okej. Natomiast jakość trochę słaba jak za ten pieniądz.
Piksela mam nie da się ukryć ale zapominam o nim bo jest u góry reklamacja jest od 3 podobno.
Te ramki dla mnie gorsza rzecz niż piksel jakby się rozklejała.
Może przez to że miałem jedną z pierwszych rewizji teraz się coś mogło zmienić ale Ci tego nie zagwarantuje( ͡º ͜ʖ͡º)
@banbulas: Dzieki. Wydaje sie, że kupno dziś monitora to ruletka na co trafisz, jak nie bad pixele, to inne problemy z matryca :/ w każdym razie dzięki za pomoc. Narazie się wstrzymam i może faktycznie coś z LG bo z moim starym problemów nie mam wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dupy nie będe Ci zawracał oglądaniem bo szkoda czasu raczej i tak na tego della :)
Nie ma sprawy dla mnie nie kłopot
I tak sam siedzę zakuty w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś czasem coś znalazł dobrego się pochwal.
Do usłyszenia.