Wpis z mikrobloga

Tak z nudów i z ciekawości trochę zacząłem przeglądać tą legendarną roksę i co może faktycznie taki #przegryw jakich wiele na tym portalu zdziałać za około 200 zł w takim Rzeszowie. Po przeglądnięciu paru ogłoszeń #!$%@? tak na oko 7+/10 ze zdjęć (weryfikacji nie przeprowadzałem - tylko przeglądałem) to doszedłem do wniosku, że te stawiają już nie lada wymagania. Większość ma w opinie coś w stylu "spotkam się tylko z zadbanymi i szarmanckimi" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mało tego - mimo spisu oferty co druga ma w opicie, że część z tej listy jest za dopłatą ( ) np pocałunki. No i też wiele ma wyjebną listę ostrzeżeń czego sobie nie życzy i jak nie spełniasz JEJ wymagań to nie dzwoń nawet ¯\_(ツ)_/¯

Wymagań nie wpisują lochy 1+/10 i w wieku ok 50-tki - albo mają "zapraszam na chwilę uniesień" ew. krótką listę co oferuje. Jednak tutaj z kolei jestem w szoku bo ceny są #!$%@? - żeby zabulić 300-500 zł za godzinę z wielorybem to już trzeba mieć nie po kolei w głowie (ʘʘ).

Tak więc krucho to wygląda dla kogoś poniżej 180 cm i z niewyjściową gębą ( ) a tu zaraz inflacja wejdzie i podwyżki prądu... ceny polecą o 100-200 do góry pewnie w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#roksa ##!$%@?
  • 5
@miroslaw75: no tak bo widzę, że najbliższa #!$%@? na jakiej można zawiesić oko w/g zdjęć ( i "nie wieloryb za 3 stówy") jest ode mnie minimum 150 km więc nie opłaca się tyle bujać żeby na miejscu się okazało, że nie odbiera albo zajęta. Mieszkam na zadupiu "niestety" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wasz_Pan: tak, tak , rozumiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle kłopotów, zadupie tak :)
No to przeglądaj sobie z "ciekawości", może akurat przypadkiem kiedys będziesz przelazdem gdzieś, coś się przypomni..no to z ciekawości odwiedzić, porozmawiać - wypadałoby ()