Wpis z mikrobloga

Nowy rok a więc nowe postanowienia, moje przede wszystkim to uzbierać pieniądze na nowy samochód tak żeby pod koniec roku mieć pewną kwotę na niego. Dzisiaj sporo myślałem, że fajnie by było się jakoś rozwinąć/może zmienić pracę, jak już zdobędę trochę wiedzy bądź ukończę jakiś kurs. Czym proponowalibyście się zainteresować? Tak wiem programowanie jest super, mam 23 lata i musiałbym chyba z 5 lat poświęcić żeby zacząć zarabiać(o ile) w zawodzie. Potrzebowałbym coś/kurs, gdzie po roku szkolenia mógłbym zacząć zarabiać w zawodzie.
#pracbaza #praca #kursy #programowanie #szkolenia
  • 12
  • Odpowiedz
@Tyrese: Pierwsze, wcale nie potrzebujesz 5 lat. Wszystko zależy od tego i czasu możesz i ile czasu chcesz przeznaczyć na naukę. W takim sensownym tempie to po ok. roku możesz ubiegać się o stanowisko juniora w jakiejś Javie. Powiem tak: najlepszym kursem jest umiejętność googlowania i zadawania pytań, przydają się takie strony jak StackOverflow. Olej bootcampy, jeżeli nigdy nie miałeś z tym styczności to na necie jest multum kursów, które
Kooneer - @Tyrese: Pierwsze, wcale nie potrzebujesz 5 lat. Wszystko zależy od tego i ...

źródło: comment_RdjgnXfvrLarHSgU9bGYPvl3CpzLZ8pM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tyrese: A może zajmij się tym, co Cię interesuje? Znaczy, ja mam takie podejście do życia, że ważne jest to, aby robić to, co Cię satysfakcjonuje i uszczęśliwia. Choć jeśli uważasz, że programowanie może takie być to czemu nie? Skup się na swoich zainteresowaniach, poszukaj czegoś, co mogłoby być dla Ciebie interesujące.
  • Odpowiedz
@Kooneer: Próbowałem kiedyś programować i coś tam kumałem, ale zawsze po jakimś czasie przychodził taki moment, że brakowało mi po prostu determinacji albo po prostu wyobrażenia jak to będzie wyglądało za jakiś czas, że niby poznaje język ale nie będę wiedział co z nim zrobić bądź jak się do tego zabrać. Prosty przykład; chodzę na siłownie, wiem jaki mam cel i wyobrażenie tego co chcę osiągnąć, każdy trening robię z
  • Odpowiedz
@Kooneer: potrzebowałbym kogoś kto mnie weźmie za ryj i pilnował co robię, nie mówię tu o samej nauce tylko kontrolowania tego co robię; żeby powiedział co robię źle a co dobrze, taki typowy Miyagi
  • Odpowiedz
w moim przypadku ciężko akurat przenieść to co mnie interesuje i w czym jestem dobry na zarobek :/


@Tyrese: no kierwa, to nawet idąc na bootcamp 20k więcej niż 5k nie wyciągniesz xD
bez zainteresowań i pomysłu na życie to idzie się wypalić po pół roku, zrozum że nie każdy jest stworzony do zarabiania 10k+
  • Odpowiedz