Wpis z mikrobloga

Cześć, na potrzeby zaliczenia przedmiotu Badania Marketingowe prosiłbym Was o wypełnienie krótkiej ankiety (link poniżej) dotyczącej preferencji zakupowych produktów mięsnych / kabanosów. Czas wypełnienia ankiety to max 5 minut, część pytań jest pytaniami wielokrotnego wyboru (odpowiedzi z kwadratami), po wypełnieniu ankiety należy kliknąć niebieski przycisk "Prześlij". Ankieta jest oczywiście anonimowa :) Będę bardzo wdzięczny za dalsze udostępnianie posta, zęby jak najwięcej wykopowiczów podzieliło się informacjami, jak odzew będzie znaczy i zebrane dane ciekawe, wnioski z ankiety przekażę także do firmy produkcyjnej, w której aktualnie pracuję. Dzięki serdeczne za pomoc! :D JohnyWalker

https://docs.google.com/forms/d/1jVDNwmqU2ASInLyym2xPljV9NWGOXMFsy3Ibby5NSwc/viewform?edit_requested=true#responses
  • 11
@tRNA: dzięki za zwrócenie uwagi na link, jest już poprawny, odnośnie oczekiwań to tak liczę na pomoc wykopowiczów, a kto wie może dzięki Waszej pomoc uda się coś sensownego wypracować a i też zachęci mnie żeby zostać z Wami dłużej.
@JohnyWalker: Już poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam drobne pytanie,

10. Gdzie najczęściej kupujesz kabanosy?
Duże sklepy sieciowe np. Tesco, Carrefour, Auchan,
Dyskonty np. Biedronka, Lidl, Kaufland
Sklepy osiedlowe
Sklepy internetowe
Sklepy na stacjach benzynowych
Sklepy firmowe producenta

Dlaczego Kaufland został zaliczony do dyskontów, a Carrefour do duże sklepy sieciowe?
@tRNA: Kaufland ma tego samego wlasciciela co Lidl i tylko 200 sklepów w PL, Carrefour za wikipedią Carrefour Polska, obok Metro Group i Tesco, jest jedną z największych sieci handlowych działających w Polsce. Przychody polskiej grupy za ten sam okres wyniosły 1,677 mld eur, natmiast nie upieram się że w 100% mam rację
@JohnyWalker: Dodam tylko że jestem na ostatnim semestrze mgr studiów z zarządzania i inżynieria produkcji (Uniwersytet Ekonomiczny) i pracuje jako projekt manager w jednej z firm z branży mięsnej stąd taka temtatyka ankiety na zaliczenie Badań Marketingowych