Wpis z mikrobloga

Cześć, na potrzeby zaliczenia przedmiotu Badania Marketingowe prosiłbym Was o wypełnienie krótkiej ankiety (link poniżej) dotyczącej preferencji zakupowych produktów mięsnych / kabanosów. Czas wypełnienia ankiety to max 5 minut, część pytań jest pytaniami wielokrotnego wyboru (odpowiedzi z kwadratami), po wypełnieniu ankiety należy kliknąć niebieski przycisk "Prześlij". Ankieta jest oczywiście anonimowa :) Będę bardzo wdzięczny za dalsze udostępnianie posta, zęby jak najwięcej wykopowiczów podzieliło się informacjami, jak odzew będzie znaczy i zebrane dane ciekawe, wnioski z ankiety przekażę także do firmy produkcyjnej, w której aktualnie pracuję. Dzięki serdeczne za pomoc! :D JohnyWalker

https://docs.google.com/forms/d/1jVDNwmqU2ASInLyym2xPljV9NWGOXMFsy3Ibby5NSwc/viewform?edit_requested=true#responses
  • 11
  • Odpowiedz
@tRNA: dzięki za zwrócenie uwagi na link, jest już poprawny, odnośnie oczekiwań to tak liczę na pomoc wykopowiczów, a kto wie może dzięki Waszej pomoc uda się coś sensownego wypracować a i też zachęci mnie żeby zostać z Wami dłużej.
  • Odpowiedz
@JohnyWalker: Już poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam drobne pytanie,

10. Gdzie najczęściej kupujesz kabanosy?
Duże sklepy sieciowe np. Tesco, Carrefour, Auchan,
Dyskonty
  • Odpowiedz
@tRNA: Kaufland ma tego samego wlasciciela co Lidl i tylko 200 sklepów w PL, Carrefour za wikipedią Carrefour Polska, obok Metro Group i Tesco, jest jedną z największych sieci handlowych działających w Polsce. Przychody polskiej grupy za ten sam okres wyniosły 1,677 mld eur, natmiast nie upieram się że w 100% mam rację
  • Odpowiedz
@JohnyWalker: Dodam tylko że jestem na ostatnim semestrze mgr studiów z zarządzania i inżynieria produkcji (Uniwersytet Ekonomiczny) i pracuje jako projekt manager w jednej z firm z branży mięsnej stąd taka temtatyka ankiety na zaliczenie Badań Marketingowych
  • Odpowiedz