Wpis z mikrobloga

@Aenkill śliczne psy. Mam pytanie. Chcemy z narzeczonym kupić psa z myślą że ma to być pies rodzinny, który będzie dobrze się czuł w domu z małymi dziećmi. Rozważamy retrievera choć serce ciągnie do borderów. Czy bordery mając odpowiednio dużo ruchu odnajdą się w domu z dziećmi? Jakie te psy są z charakteru naprawdę?
Najlepszy sposób na rozpoczęcie Nowego Roku!


@Aenkill: No napisałaś, że najlepszy. Tak samo można by wigilię spędzić - z psami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu dla ciebie. Ale co to ma wspólnego z charakterem święta?
@Aenkill bardzo ci dziękuję za odpowiedź. Rozwialas moje wątpliwości. Bordera weźmiemy może pod uwagę kiedyś tam a póki co lepiej będzie wziąć retrievera. Mowisz że temat rzeka. Chętnie przeczytałabym taki długi post o Twoich psach. Pozdrawiam :)
@masz_fajne_donice: A tam, czepialstwo. A poza tym gdzie jest napisane jak obchodzić Nowy Rok? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja tam wolę relaks w górach niż leczenie kaca przez pół dnia. A przy okazji myślałam, że szlaki dziś puste będą, a tu niespodzianka, wręcz tłumy i prawie pełny parking, więc widać sporo osób podziela moje zdanie.

@Gustave: Zdecydowanie bezpieczniejsza opcja :) Oj, długi byłby to post. Kiedyś
@Aenkill: > Ben Lomond

Ja na razie gory odpuszczam, jeszcze sie nie pogodzilem z smiercia znajomego ktory spadl z Lochaber mountain na poczatku grudia( ͡° ʖ̯ ͡°) i jakos bym sie teraz bal wchodzic na gory
@Panciu2: Wypadki się zdarzają, szkoda chłopa. Na te pagórki gdzie ja chodzę raczej nie ma dużego ryzyka, no może jak śnieg leży. Raz się wpakowałam w śnieżycę i widoczność była praktycznie zerowa i łatwo było się zgubić.

@binO: Dej mnie ten śnieg! W zeszłym roku już na początku listopada popadało, a teraz nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bym sobie pojeździła na nartach tak w sumie.