Wpis z mikrobloga

Idąc za nową modą robię swoje pierwsze ROZDAJO w życiu - tym razem do wygrania jedyny w swoim rodzaju 1 birr etiopski. Banknot 100% legit , jak ktoś się kiedyś tam wybierze to będzie mógł nim płacić za kąpiele i zdjęcia z tubylcami. Banknot nosi na sobie ślady użytkowania - przebył ze mną pustynię, widział czynne wulkany, zwiedził świątynie w Lalibeli, uciekał przed hipopotamami i krokodylami na rzece xD i inżynierami którzy chcieli hajs za wypuszczenie mnie i dwójki kuzynów z jakiejś zapyziałej wiochy xdxdxdxdxdxdxdxd był miętolony przez tysiące Etiopczyków, również lewą ręką if you know what I mean ( ) nie odpowiadam za choroby które się na nim panoszą, chociaż leży u mnie w portfelu już jakiś czas i nic mi nie jest ale to może kwestia szczepionek. Losowanie przez tego mirkototka jak ktoś mi powie jak z niego korzystać ( ͡° ʖ̯ ͡°) dajmy na to w środę. Albo czwartek. Wieczorem.
Nie przegapcie możliwości wygrania tej niesamowitej fortuny!
#rozdajo #pieniadze ##!$%@?
c.....y - Idąc za nową modą robię swoje pierwsze ROZDAJO w życiu - tym razem do wygra...

źródło: comment_C12iItAUneRJQqgFr1d4NClJfja3D6SK.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
„Kwestia szczepionek”. Czy Ty sobie zdajesz sprawę człowieku jakie konserwacje niosą szczepienia? Słyszałeś kiedyś o powikłaniach? Wiesz jakie spustoszenie dla organizmu niesie rtęć w nich zawarta? Poczytaj trochę na Facebooku i internecie. Szkoda życia.
  • Odpowiedz