Wpis z mikrobloga

@ToeToe nie jest, przedziały menadżerskie nie obowiązują w kategorii IC, poza tym nawet w EIC nie obowiązują gdy nie ma WARSu i są sprzedawane jak zwykłe "jedynki"
@Shishu: Darty zaczęły już po prostu śmierdzieć tak jak śmierdziały te stare składy z przedziałami. Wystarczyło parę lat po zakupie nowych składów i tego smrodu moczu, amoniaku i cholera wie co jeszcze, już się nie usunie.
@Shishu: jak ja nienawidzę siedzenia naprzeciwko kogoś obcego. W nosie nie pogrzebiesz, bo nie wypada, jajek nie podrapiesz, bo jest 85% szans, że naprzeciwko siedzi jakaś szara myszka dla anonka i nawet głupio się śmiać jak prosiak z memów na reddicie, bo od razu każdy się na ciebie patrzy jak na debila.
@LeonardoDaWincyj: Jak kupujesz 3-4 miejsca to system wrzuca Cię w to biurko. No ale jak brak już innych miejsc go nawet dla 1 osoby wtedy tam dostaniesz. Na przykład zaznaczasz be przedziału, przy oknie i został tylko stolik, no to tam Cię wrzuci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheMan: Widać ostatnio to przemyśleli i poprawili ale kiedyś były tylko takie przedziały i zazwyczaj sami obcy ludzie. Dla samych znajomych czy rodziny to może i dobre ale rzadko kiedy jest aż 8 osobowa grupa.
@LeonardoDaWincyj: Ty myślisz, że tylko polskie wagony mają taki układ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) brytyjczycy, austriacy, węgrowie, japończycy, australijczycy - oni wszyscy mają/mieli takie same przedziały.

Zresztą sam też je preferuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu:
No! I to rozumiem! Swego czasu jechałem do Warszawy z Jeleniej Góry (nie było kiedyś TLK Śnieżka?) i warunki w 1 klasie były imo gorsze niż w drugiej, bo ta pierwsza to był stary wagon a druga to nowy, jasny i klimatyzowany, fotele z gniazdkami. Zrobiłem wtedy interes życia kupując pierwszą klasę ze starymi fotelami, trzeszczącym głośnikiem i cwaniakiem chodzącym po przedziałach przed wózkiem z kawą i sprzedającym jakieś podłe