Wpis z mikrobloga

#apple #iphone Mirasy jestem na etapie zamiany tel. ( Robię to co jakieś pół roku ) mam dylemat. Na oglądałem się dużo porównań X do XR i szczerze powiem że ten xR bardziej mnie ciągnie co o tym myślicie. Amoled nie jest dla mnie wyznacznikiem. Ale jeszcze po głowie chodzi mi Huawei Mate 20 pro. Za cholerę nie wiem na co się zdecydować. Moje ostatnie tel. to; iPhone 6plus, 7plus, oneplus 5t i ostatni xiaomi mi mix 2s. Pomóżcie bo nie wiem co wybrać :)
Ps. Ale #!$%@? człowiek ma problemy ;)
  • 33
@JK91 nie stać mnie. Kupuje 2 fony jednocześnie, drugi dla żony. A to już jest różnica. Poza tym nie widzę jakiejś większej przewagi nad xs
@Ramamon ale powiedz dlaczego tak uważasz że sens ma x zamiast xr..
Właśnie ja szukam tego sensu i go znaleźć nie mogę. Zdjęcia portretowe lepsze od xs robi xr, ale tylko ludzi po przedmiotów nie rozpoznaję bo nie ma teleobiektywu. Przemawia za xr trochę większy rozmiar, ale znowu te grubsze ramki. Ciężki wybór. Czytałem o tej aferze z wyświetlaczami.
Mate ma parę nowości, szybkie ładowanie które jest interesujące, ale wybrać dalej ciężko.
@Worior: dla mnie w XS robotę robią właśnie mniejsze ramki i ekran - różnica jest. Poza tym lepsze materiały użyte oraz dla mnie rozmiar. To tak w dużym skrócie. Poza tym, jeśli bardziej pasuje Ci XR to go kup - twoje pieniądze i zadowolenie :).
@Worior: Gdyby można było kupić tego hułałeja bez obaw że dostanie się uszkodzony ekran to na twoim miejscu kupiłbym mate 20 pro. Ale jeśli jednak jabłko to postawiłbym na XR ze względu na baterię, jakość ekranu jest niewielka na korzyść oleda w XS. Ja kupiłem XS tylko dlatego że jest tam 3D Touch którego nie ma w XR bo dużo piszę. Duże ramki to bzdura wyolbrzymiona przez jutuberstwo, aparat posiada smart
źródło: comment_tcs81b6f47oHegQfzMJKlePhF08W4Flg.jpg
@Worior: mam XR od miesiąca i powiem ci że bateria to kosmos przy moim użytkowaniu. 2 dni na lajcie. Przesiadłem się z S8 i pomimo ze samsung miał lepszy ekran, Xr bije go na głowę użytkowo. Aparat jest lepszy niż w X oprócz telefoto, porównywałem z kolega. Dużo lepsze zdjęcia nocne i filmy. Zdjęcia w dzień bez większej różnicy. Ramki są większe niż w X ale jak na LCD są nadal
@alvaro1989 dzięki za komentarz. Właśnie ja bardzo dużo oglądam na telefonie, głównie telefon jest moim centrum multimedialnym. Teoretycznie jestem już zdecydowany na xR, ale dam sobie jeszcze parę dni.
@Worior: to kup sobie Xra i iPada. Nic nie pobije konsumpcji treści na tablecie. Ja mam combo iPad iPhone i Mac i to jest największa zaleta Apple. Z tymi filmami to wiesz, to jest dobry LCD, super kolory, dobra czerń, duża jasność. Ale kontrast jest gorszy niż w amoledzie proste.
@Worior: no spoko, gusta i gusciki. Ja nie znoszę oglądać rzeczy oprócz krótkich filmów na YT na telu. W twoim wypadku najlepszym rozwiązaniem bylyby xs max ale to już wydatek 5000 zł.