Wpis z mikrobloga

@Invisible22: no chyba nie do końca za to, co? Z jej wpisu wynika, że wrzucała znalezisko 2 razy (zresztą otagowane jako #afera czy #aferazbozowa, a chyba za to ściągane były te zbożowe znaleziska), drugie wrzuciła o 18:54, o 23 była jeszcze bez bana, bo pisała w tym wpisie z przepisem. Jest w nim też jakiś usunięty przez mode komentarz, nie wiem co w nim było, ale podejrzewam, że za niego
@Invisible22: no skoro został usunięty to chyba jednak coś w nim było, i mam wrażenie, że były to gorszy eitet od "dzbana". Gdyby poleciała za spam znaleziskami to poleciałaby od razu po usunięciu drugiego, a jeszcze udzielała się w tym wpisie. Sprawdźcie w http://wykop.pl/naruszenia/moderated o której poleciał tamten komentarz. Bo podejrzewam, że ładnie zgra się on ze zbanowaniem konta.
a usunięty komentarz był o tym że dzbany usunęły. Ale nie było w tym komentarzu nic co by się nadawało do usunięcia.

a usunięty komentarz był o tym że dzbany usunęły.

wybacz ale wiem że w tym komentarzu nie było ad persona.


@Invisible22: o, dopiero zobaczyłem, że miałem na drugim kompie otwartą kartę z przepisem, zachował się też usunięty komentarz, pozwoliłem sobie zescreenować i ocenzurować, bo nie mam takich "chodów" u
LukaszN - > a usunięty komentarz był o tym że dzbany usunęły. Ale nie było w tym kome...

źródło: comment_lTnAkFRnDAaM3Ev2WWR1MWpN2fK6Q98V.jpg

Pobierz