Wpis z mikrobloga

Podsumowując ten rok mogę stwierdzić, że wcale nie było tak źle jak się wydaje.
Mimo pewnych trudności udało się zrealizować parę ciekawych planów które wcześniej ciągle przekładałem.
Między innymi w końcu wybrałem się na Woodstock (Polandrock), oficjalne Wykopparty w Poznaniu, zdobyłem parę górskich szczytów, uczęszczałem regularnie na treningi oraz poznałem wiele ciekawych ludzi.

Jestem również wdzięczny paru osobom na których wsparcie mogłem liczyć. Kto ma wiedzieć ten wie :)
Ciesze się również, że mogę być częścią świetnej grupy #slaskiewykoppiwo z którą spotkania na długo pozostają w pamięci oraz uczestniczyć w inicjatywach które spontanicznie powstają.

Kończę ten rok z nadzieją, że przyszły będzie tak dobry lub lepszy niż ten oraz nie zrezygnuję z planów które już zacząłem wdrażać w życie. W końcu widzę światełko w tunelu, oby nie okazało się ono nadjeżdżającym pociągiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wam również Życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. Oby postanowienia tym razem nie zostały tylko w planach.

#sylwester #podsumowanieroku #oswiadczenie #motywacja
bylejaki - Podsumowując ten rok mogę stwierdzić, że wcale nie było tak źle jak się wy...

źródło: comment_G4oMtupTpBiZvt3ZFt920MnN798OJlt2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach