Wpis z mikrobloga

Trochę się długo zabierałem za ten wpis i chyba nadszedł moment wysrania go. Ale kiedy juz siedzisz na tej wykopowej toalecie to nagle stwierdzasz ze nie masz juz czym srać. I to wypalenie chyba jest u mnie. Wypalenie życiem.

To był bardzo dziwny rok. Ale bardzo przełomowy. I bardzo pozytywnie wpływający na mnie samego. Wiele spraw się zmieniło, na wiele spraw też zmieniłem perspektywę. Zrobiłem porządne czystki wśród ludzi. Które zresztą będa trwały bardzo długo jeszcze.
Muzycznie najlepszy rok w życiu pdk. Ogromne powiększenie kolekcji płyt, ponad 80 koncertów na żywo, 5 festiwali. Oby był otak co roku. Masa przesłuchanych płyt z tego roku(coś ponad 1200 wyszło) i to był ogromny błąd. Ale nie o tym.

Chce wam wszystkim, pod tagiem muzyka czy obserwujacym ten #!$%@? #zimniokpoleca życzyć samych przyjemności w życiu. Po prostu, pozytywów. Nie wiemy co się wydarzy, jak życie nas nakieruje i w jakim kierunku będziemy dążyc do sukcesu. Albo swoistego spełnienia. Życia w zgodzie z własnym ja.
Bardzo bym chciał byscie byli spełnieni muzycznie w 2019. W jakiejkolwiek płaszczyźnie. Rozwijajcie się, poznajcie, eksperymentujcie. Bawcie się formą. Zasad nie ma, tak jak w życiu. Idee są wyższe. Nie mam zamiaru wymieniać wszystkich moich /mu/ kumpli i kuleżanek ale kto trafi na ten wpis i miał ze mną zetknięcie w tym roku pod wpisem, czy na żywo na koncertach, to wie że mówie do niego.

CHWYTAJCIE CHWILĘ, tak szybko #!$%@?ą.
Ja tymaczasem zaczynam brać na klatę to, co miałem zrobić dawny czas temu. Ale zawsze było jutro jutro i jutro. Nadeszło dziś. I jestem szczęśliwy :)

Gorillaz - Tomorrow Comes Today

#zimniokpoleca #muzyka #gorillaz
A.....h - Trochę się długo zabierałem za ten wpis i chyba nadszedł moment wysrania go...
  • 11
@Apollo_Vermouth:

To był bardzo dziwny rok. Ale bardzo przełomowy. I bardzo pozytywnie wpływający na mnie samego. Wiele spraw się zmieniło, na wiele spraw też zmieniłem perspektywę. Zrobiłem porządne czystki wśród ludzi. Które zresztą będa trwały bardzo długo jeszcze.


Czyżbyś zastanowił się nad swoim zachowaniem, porzucił lewactwo i zaczął popierać pana Janusza Mikke herbu Korwin z partii WOLNOŚĆ w skrócie KORWiN i na własną rękę rozpoczął DZIEŃ SZNURA?? ( ͡° ͜
Pobierz QBA_ - @ApolloVermouth: 
 To był bardzo dziwny rok. Ale bardzo przełomowy. I bardzo p...
źródło: comment_Yl8I7CawouPnVT5luYbYs7JkQwRd6qsH.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apollo_Vermouth: elo, witam w nowym roku.
Co prawda to prawda, ale to jeszcze nie TA JESIEŃ była, może w tym roku Pan Janusz wygra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)