Wpis z mikrobloga

Witam Serdecznie wszystkich.

Opowiem wam ciekawą historię.

Otóż dziś pierwszy dzień gdy założyłem konto na wykopie i zapragnąłem podzielić się z innymi moim projektem strony , który realizowałem od roku, tak by ktoś zobaczył moje dzieło , napisał komentarz , przetestował , zaopiniował.

Jakież moje nadzieje okazały się złudne, na jakieś uzasadnione komentarze refleksje na temat działania mojej strony . W pierwsze kilka minut zostałem zakopany , obrzucony komentarzami typu spam. A przecież dodałem tylko jeden wpis , nie dziesiątki tysiące miliony wpisów , o który zresztą prosił mnie tutorial serwisu wykop :) tak ładnie na zielono ptaszek po prawej się zaświecił. Teraz po dodaniu tegoż wpisu, również taki zielony znaczek się pojawi :) jak miło .

I tak właśnie w w ciągu jednej godziny , a można było ten czas na zarobienie pieniędzy na kanpkę w McDonald poświęcić, zostałem zmieszany z błotem , oznaczony jako spamer i zakopany na wieki wieków.

Pomijając ten cudowny początek z serwisem wykop, postanowiłem się przywitać i pozdrowić wszystkich użytkowników, tych co mnie zasypali zakopali również . Pozdrawiam Mariusz #witam