Wpis z mikrobloga

'30

Dzisiaj również dosyć szybko i sprawnie.
Trochę walczyłem z samym sobą czy dodawać ten utwór czy nie. Ale wychodzę z założenia, że w 2016 było mało utworów które mnie tak poruszyły.
Trochę czekamy(cie) na powrót Massive Attack. Najpierw epka Ritual Spirit z fantastycznym singlem do spółki z Young Fathers w Voodoo in My Blood by p oparu miesiącach zaserwować kolejną epkę już tylko z dwoma utworami. The Spoils z 2016 (#!$%@? to juz dwa lata, przecież to było tak niedawno) ma całkiem fajny singiel Come Near Me i właśnie TEN kawałek.
Pomijam świetny motyw na teledysk z Cate Blanchett i sama aurę ale pojawienie się Hope Sandoval jest czymś magicznym. Szczególnie ze tez miała swój udział przy ostatnim krążku MA z 2010. Ale tutaj jest pewna forma magii, tego co próbowano przekazywać w latach 80 czy 90 czy od 2000.
A pamiętajcie też o jednym, gatunki to tylko konstrukt społeczny i powaznie, jak czasem widzę te gównoburze prowadzone na temat gatunków to mi się chce rzygać. Cieszcie się #!$%@? muzyką, piekną, emocjonalną czy czym tam chcecie. I każdy ma prawo słuchać swojego.
Szkoda nerwów na to wszystko. Radość, uśmiech. Nic innego

And wanna keep you away


Massive Attack - The Spoils ft. Hope Sandoval z płty(epki) The Spoils, 2016

#nothingbutdreampopdecember #muzyka #zimniokpoleca #massiveattack #dreampop (bo to cholernie drimpopowy utwór)
A.....h - '30

Dzisiaj również dosyć szybko i sprawnie. 
Trochę walczyłem z samym ...