Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
364 dni za nami, 2018 rok już jutro przejdzie do historii
Czas podsumować ten rok
Moje podsumowanie 2017 -> https://www.wykop.pl/wpis/28985193/anonimowemirkowyznania-ostatni-dzien-roku-czas-pod/
Co wtedy zaplanowałem?

Plany na rok 2018
-dalsza praca nad sylwetką(tutaj spory postęp i progres, bez żadnej diety zrzuciłem około 9kg i to czuję a niczego sobie nie odmawiałem)
-zakończenie leczenia dermatologicznego(jeszcze mnie czeka dalsze leczenie ale już teraz jestem zadowolony)
-kupno kolejnego auta(niestety nie znalazłem nic ciekawego mimo że szukałem ostanie 3 miesiące)
-przestać marnować czas i zacząć żyć(no prawie się udało ale nadal piwnicze bez znajomych)
-wstępnie planuje zrobić kolejny krok w mojej pracy zawodowej(bez zmian, dostałem nową umową, lepszy zarobek, zostaje)
-zebrać jaja i odezwać się do pewnej niewiasty(owa niewiasta jest w związku więc nie będę się pchał między młot a kowadło)
-wybrać się na mecz ukochanej drużyny(przełożone na przyszłość)
-dożyć 2019(udało się)

Plany na 2019 rok:
-dalsza praca nad sylwetką bo teraz w okres świąteczny mocno zluzowałem rygor treningowy i mam zamiar ostro poćwiczyć
-zakończenie leczenie dermatologicznego
-kupno auta
-po kilku latach nieobecności założyć konto w mediach społecznościowych i odnowić stare kontakty
-planuje wziąć udział w popularnym teleturnieju
-chciałbym się w końcu zakochać ()
-dożyć 2020

Mimo że planów na 2018 rok nie udało się w 100% wykonać to i tak jestem zadowolony. Podwaliny jakie położyłem w tym roku mam nadzieję że zaprocentują w 2019 roku.
Muszę coś zdradzić. Przez ostanie 3-4 lata żyłem jak typowy przegryw bo tak mi było wygodnie i pod koniec tamtego roku powiedziałem sobie że nie chce już tak żyć. Sam, bez znajomych i bez planów dzień po dniu. Wszystko zaczęło się od postanowienia noworocznego
Wszystkiego najlepszego w 2019 !

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 3