Wpis z mikrobloga

ktoś pochwali się 15 letnim audi/bmw

zardzewiały gruz który powinien stać już dawno na złomowisku

ktoś pochwali się 15 letnim citroenem/toyotą/kią

super zakup jak na pierwszy samochód, niech Ci dobrze służy mireczku


dno i 100 metrów mułu

#motoryzacja #samochody
  • 43
  • Odpowiedz
. Plujecie, że to Golf IV w innej obudowie, A4 to Passat w innej obudowie i to nie premium by za chwilę pluć się ryjem, że to premium i drogie w utrzymaniu


@SpokojnyPan: Przeciez tu nie ma zadnej sprzecznosci - Audi to takie VW, tylko w innej obudowie (rownie brzydkiej i nudnej) i ze znacznie drozszymi czesciami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@papila mnie #!$%@? jak ktoś wrzuci filmik z kamerki gdzie jakies 5-letnie bmw wyprzedza na zakazie to "biedak w STARYM POWTARZAM STARYM SZROCIE powinien siedzieć za usiłowanie ludobójstwa", a jak kiedys byl jakis wykop o wójcie, ktory mial starą A4, to "uuuuu wozi sie nową luksusową limuzyną za nasze piniondze"
  • Odpowiedz
@ks2m: ale z czym? Nigdy nie miałem samochodu "premium" do tej pory vw, opel, volvo i teraz znów vw, po prostu hipokryzja wykopków jest żałosna i nóż się w kieszeni otwiera od niektórych wpisów albo komentarzy
  • Odpowiedz
  • 1
@papila Zaraz będą i mnie hejtować.
Mam 20 letnie a3 bo za własne pieniądze zarobione po 18 na to było mnie stać, nie chciałem pomocy od rodziców bo to ma być moje auto. Jeżdżę nim już 3 lata i właściwie wymieniłem tylko płyny i rozrząd dla bezpieczeństwa, bo nie wiem kiedy poprzedni właściciel to robił. Mam szalone 1,9TDI 110km i spala mi 5-6 l ON. Dla mnie jako biednego studenta świetna sprawa.
  • Odpowiedz
  • 0
@papila Z tymi 5 latami bym się kłócił, max 2 lata różnicy. Nie podoba mi się środek japońskich samochodów. Co do francuzów był rozważany, oglądałem przed kupnem ale niemiec wypadku lepiej bo nie miał rudej koleżanki.
  • Odpowiedz
@papila: po prostu wielka trójca jest najlepsza i posiadaczom innych mark pęka dupa, ze 15-20 letnia bmka, audica czy mietek dalej jeżdżą a ich padło nadaje się na szrot
  • Odpowiedz
Ja jeżdżę 23 letnim cinquecento 700 blachy w normie przeglądy w normie części jak do roweru- wizyta u mechanika to właściwie tylko robocizna - nie jest to rakieta ale w mieście i tak się głównie stoi 5l na setkę. Mógłbym kupić coś lepszego tylko się pytam poco....
  • Odpowiedz