Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Ale to w trochę większym (bo Warszawa nie jest wielkim miastem) mieście już nie może być przyjemnie, tylko musi hulać wiatr po betonowych korytarzach, co tam gorsi ludzie mieszkają, że mają mieć nieprzyjemne otoczenie?
  • Odpowiedz
@BajerOp: @Brunner:
Według mnie Warszawa idzie w dobrym kierunku i mamy wreszcie stolicę godną zachodu czy XXIw. z tym centrum finansowym w postaci wieżowców. Mi się akurat podoba ,że Warszawa staje się w pełni nowoczesna i coraz więcej firm rozumie nasze miasto jako hub łączący wschód z zachodem. JP Morgan stawia siedzibę u nas a nie w Pradze,Bratysławie,Wilnie czy co tam jeszcze wokoło nas. Trzymam kciuki za dalszy
  • Odpowiedz
@BajerOp: Najbardziej betonem i pseudo wielkomiejskością mojego miasta są zafascynowani przyjezdni którzy już to mieszkają od roku/dwóch i wyjdą z fazy strachu i oswajania się z większym miastem... żeby potem na starość i tak mieć ciągoty do wsi co zazwyczaj kończy się tylko na domu pod Warszawą bo do korpo trzeba jednak jakoś dojechać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brunner: to nie tylko Twoje miasto bo moje też xD

Co nie zmienia faktu, że Warszawa jest zielona, nawet Łódź jest gorsza. Ściśle centrum ze względu na ceny gruntów będzie się zawsze budować.
  • Odpowiedz