Wpis z mikrobloga

wszystko to co napisałeś na temat baczki wykluczając te 50 ml wódki to są najlepsze sposoby uwalenia się małą ilości baczki. Ja polecam poszukać na googlach jak długo wytrzymać pod wodą, ponieważ dostaniecie więcej wyników niż jak długo trzymać bake w płucach. Najlepiej potrenować np. w wannie. Ja pod wodą wytrzymuje około 2,5 minuty, a w cale dużo treningu nie potrzeba, tylko najważniejszy jest stan umysłu. Sporego bucha baczki potrafię wytrzymać koło minuty, ale to również zależy od ilości żarzenia się zielonego w lufce, joincie, oraz od rodzaju. Ponieważ jedne bardziej gryzą w płuca, drugie o wiele mniej. 1 minuta jest zdecydowanie wystarczająca, ale czasami nie można wziąć z powodów wyżej wymienionych. Ja często niestety palę za dużo, a potem strasznie chce mi się spać, ale czasami duża ilość wchłoniętego THC powoduje przyjemne minimalne halucynacje na jednolitych kolorach jak się spojrzy można dostrzec różne wzory. Przy bombie 30 sekund to jest max, potem się mdleje... Wasz umysł podczas trzymania dymu w płucach musi osiągnąć stan Nirvany, dojść do momentu zemdlania, oczywiście początki objawy wtedy uwalicie się prawie każdą widoczną ilością zioła. Ja polecam niebieski płomień, niebieski ma najmniejszą temperaturę.


ja #!$%@?

#narkotykizawszespoko
  • 6
  • Odpowiedz