Wpis z mikrobloga

Brat Sprzedał na moim koncie płytę główną i jedną kość ram gościowi tydzień temu ,kupujący kupował bo mu się stara spaliła jako że kupował osobiście to się dowiedziałem ,oczywiście płyta brata w pełni sprawna i ram też,dzisiaj dostaję telefon od jego starego że mam oddawać szmal bo policja ,jako że robię w serwisie pc to się pytam co z płytą jakie objawy co się dzieje po włączeniu,chcę pomóc bo może ze starą płytą gościa co innego się spaliło i dlatego nie działa albo zasilacz daję za duże napięcie i fajczy mobo oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi tylko się dowiedziałem że skarbówka się też dowie
Mi tu coś śmierdzi płytę z ramem(o którym nic nie wspominał) kupił przed świętami a teraz wyskakuje że nie działa bez podania jakiejkolwiek przyczyny tylko odrazu bagiety a potem jeszcze skarbówka
co wy na to?

#olx #komputery #oszukujo ?
  • 10
  • Odpowiedz
@cysiekw: wiesz mam oddać szmal bo bagiety a skarbówka bo podatku nie zapłaciłem
Mi to śmierdzi wałem rozwalili mobo i chcą szmal bo jak nie bagiety
mobo poszło za 100 zł i wzięli ram za 55 gościu że sztumu przyjechał a przynajmniej tak twierdził
mija tydzień czyli płyta działa bo jak by nie działa to następnego dnia najpóźniej bym wiedział że nie działa
pewnie coś im zdechło jako że poprzednia
  • Odpowiedz
@Maou niech się #!$%@?. Nie musisz mu nic oddawać a skarbówkę niech sobie w dupę wsadzi. Własne rzeczy użytkowane ponad pół roku można sprzedawać. Pewnie ma coś zepsute w kompie jakiś zasilacz z czarnej listy i mu wszystko pali
  • Odpowiedz
@Stragan: no ja wiem ale niesmak pozostał w sam raz przed sylwestrem
dlatego ja jak teraz będę jakieś części sprzedawać na olx to będę dodawać filmik na którym widać że działa
i mogą mnie cmoknąć
  • Odpowiedz
@Maou chłopie chyba zartujesz jak by mi tak napisał to bym mu powiedział że zapraszam i adres podał a potem wezwał policję jak by jakiś problem robił koleś #!$%@?ł sprzęt i chce cie teraz w #!$%@? zrobić dlatego tak ci #!$%@? a i tak jak Ci napisał Mirek niech sobie koleś weźnie prawo poczta żaden us cie przy tym nie obowiązuje
  • Odpowiedz
@cysiekw: Mi to tam już wisi zobaczę co z tego wyniknie adres zna bo kupował osobiście jak chce niech przyjedzie
chętnie zajrzę w płytę i jak ją #!$%@?ł to mu powiem że może #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@cysiekw: Mi tak gośc #!$%@?ł z ekspresem do kawy. Zwrócił go mojej mamie, rozwalony, porozkręcany, chamsko powyłamywane uchwyty. Żebym był w domu, to choć wielki dziad był, to obił go jak psa.
  • Odpowiedz