Wpis z mikrobloga

#wgw @cycata_emilia_ wyjaśnijmy to, bo jak tak czytam komentarze to mam wrażenie że wiele osób popiera takie formy internetowego linczu :< Przypominam, że dziewczyna wrzuciła kilka(naście) fotek. Były piersi, był tyłek i chyba nic więcej. Czy zrobiła coś złego i czy zasłużyła na wystalkowanie i robiebie z niej pośmiewiska?

może część osób to mentalne spierdoxy ktore po prostu niezdrowo się nakręciły i teraz równie dobrze mogłyby wąchać jej zużyte majty a że nie mają takiej opcji to szukają wszystkiego co z nią związane w sieci i tak rośnie ta bańka?

Czy zachowanie Emili jest złe?

  • Nie 75.9% (302)
  • Tak, ale stalkowanie jest gorsze 12.6% (50)
  • TAK! KARA MUSI BYĆ 8.8% (35)
  • Jestem spierdoxem 2.8% (11)

Oddanych głosów: 398

  • 9
@ManiacTeam: szukali bo chcieli wiedzieć XD czy ty publikując tutaj swe słowa też jesteś żądny sławy? Czym się różni obrazek z cyckami od tekstowego pitu pitu? Za moment napiszesz posta nie w tym temacie co trzeba, który nie podpasuje komuś i co, będziesz radował się rejdżem na własną chatę i prywatność? Tylko proszę, nie pisz, że ona sprowokowała kogokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ofiara gwałtu nie jest
@WyslannikSzatana: Napiszę Ci tak:
Mam to gdzieś, co jakaś dziunia robi z swoim ciałem, mnie to bezpośrednio nie dotyczy prawda?
Może obciągać sponsorom, może dawać dupy za talerz zupy, tak naprawdę spływa to po mnie, bo to nie moje życie.
Ale:
Jeśli ktoś szuka dowartościowania, wrzucając swoje foty, znajdzie je, prawda?
Jako, że net jest pełen dziwnych ludzi, ktoś zawsze będzie chciał więcej wiedzieć.
Jako, że wykop, to 3/4 ludzi upośledzonych
@ManiacTeam: ok czyli konkludując

Jako, że wykop, to 3/4 ludzi upośledzonych w jakiś sposób, to nie mogło skończyć się inaczej.

To dorosła kobieta, nie dziecko, niewinne jak obsrana łąka, ma swój rozum (podobno) i nie wie, że wszystko ma swoja cenę? No proszę, za jakimkolwiek czynem idzie odpowiedzialność za ten czyn.


w twoim świecie upośledzeni ludzie mają decydować o tym jak ma wyglądać odpowiedzialność za podejmowane działania. No spooookoooo. Mówię ci
@WyslannikSzatana: Widzisz, mam na tyle rozumu, żeby nie świecić dupą w necie, oraz nie mam takiej potrzeby. A jeśli ktoś naprawdę chce wiedzieć kim jestem, czym się zajmuję, jakich wyborów dokonywałem, że stałem się taką osobą a nie inną, wystarczy się zapytać.
Jeśli ktoś chce mnie poznać osobiście, wypić browara, pogadać o dupie Maryni, poradzić się, nie ma problemu.
Jeśli ktoś zechce być moim wrogiem - jego wybór.
Jestem osobą otwartą.