Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dziękujemy za ogromną liczbę życzeń urodzinowych, które dziś od Was otrzymujemy. To bardzo miłe, jesteście niesamowici! Będziemy starali się osobiście podziękować za każde z życzeń, choć może to być trudne - jest ich naprawdę dużo!

Ale koniec roku to nie tylko urodziny Wykopu, to także czas podsumowań. Dla nas ten rok to wzrost o 57%, 293 218 dodanych na Wykop znalezisk, 4 719 890 wpisów na mikroblogu, 19 447 691 napisanych przez Was komentarzy, 188 313 055 oddanych głosów, 1 021 963 241 odsłon, no i mniej zadowalająca liczba: 166 899 błędów w errorlogu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

...a to wszystko dzięki Wam (ʘʘ)
Dziękujemy ogromnie za to, że byliście z nami przez ten czas i mamy nadzieję, że będziecie w przyszłym roku! (ʘʘ)

Ty też możesz sprawdzić swoje Podsumowanie Roku na Wykopie!

Dobrego dnia, Kochani!

#wykop #podsumowanie2018 #koniecroku #wykopblog
  • 159
  • Odpowiedz
@Naiken: Wiecie czemu w tym roku tak nie jest? Bo wielu użytkownikom administracja musiałaby jako najwyżej plusowane wyróżnić komentarze nieprzychylne moderacji i administracji (picrel - mój najwyżej plusowany komentarz w tym roku, w podsumowaniu są takie z 2-3 plusami).

@wykop @Moderacja @a__s Powiedzcie mi, jak to jest możliwe, że użytkownicy, bez specjalnego dostępu, bez uprawnień tworzą dużo lepsze podsumowania niż wy z uprawieniami administratorów? Już nie wspominając,
neo1995 - @Naiken: Wiecie czemu w tym roku tak nie jest? Bo wielu użytkownikom admini...

źródło: comment_1x4Zp9bNI4i64FB1t133nTBE6maCt9tT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Podsumowanie Roku na Wykopie


@wykop: Najbardziej się chciałem dowiedzieć ile ludzi mnie wrzuciło na #czarno, i mimo iż rok temu było, to teraz nie... bo?

No nic, to ostatni rok, jak dobrze sprawy się potoczą to wejdzie ten #artykul13 i w końcu skończy się śmieszkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego sobie i wam życzę
  • Odpowiedz
@4x80: Koleś, zgłosiłem wcześniej podobny wpis (obleśny obrazek z księdzem, zapewne tego samego rysownika) i moderator po kilku minutach uznał, że...


Co więcej, zaplusowała to między innymi persona, której wpis zamieściłeś w screenshocie. Tragedia, co się dzieje z @Moderacja na portalu z patostreamerami.
  • Odpowiedz
@wykop: jak na razie to wam urosło ale dzięki magicalowi i jego patusom fajnie byłoby gdybyście patusom i zaginionym udostępnili nowa zakładkę do której bym nigdy nie wchodził
  • Odpowiedz