Wpis z mikrobloga

Dobra, podsumujmy.

Pieniądze miały na początku być dwa dni po podpisaniu umowy maks.
Potem się okazało, że coś nie pykło i piłkarze mają dostać pieniądze na święta.
Następnie miały być 28 grudnia(dzisiaj) do godziny 12
Potem się okazało, że jednak nie 12, tylko godziny wieczorne
W międzyczasie zarząd podał się do dymisji, a kasa za mecz z lechem wyparowała
Teraz się okazuje, że TS zadowoli się potwierdzeniem przelewu, a kasa może przyjść w poniedziałek

To już jakiś wyższy poziom, niech ktoś zatrzyma ten pociąg śmiechu xD

#wislakrakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trixie: czemu kłamiesz/manipulujesz? Od początku oficjalna wersja mówiła o 28. To, że redaktor Miga na tt zamieścił info, że przelew ma być dziś o 12 to już inna kwestia. Tak, też mi się to nie podoba, aczkolwiek Twoja wersja jest cholernie naciągana.
  • Odpowiedz
@toworel: 28 to był deadline, nie obiecany termin. A to, że mamy takich dziennikarzy sportowych których wplywowi ludzie mają w dupie, więc rzucają gawiedzi cały czas różne wersje i cały czas się kompromitują, to inna sprawa
  • Odpowiedz
@Trixie: podsumujemy jutro. Teraz mamy tylko strzępki informacji i ludzi, którzy na ich podstawie tworzą całe historie. Od początku była mowa o 28 grudnia. Kasa z meczu z Lechem poszła podobno na spłacenie Wojtkowskiego i Imaza, bo złożyli nakazy zapłaty.
  • Odpowiedz
@Trixie:
Pieniądze miały na początku być dwa dni po podpisaniu umowy maks.

Nie prawda.

Potem się okazało, że coś nie pykło i piłkarze mają dostać pieniądze
  • Odpowiedz
Nie masz najmniejszego pojecia o czym pieszesz.

@snow: a to ja nie mam najmniejszego pojęcia, czy dziennikarze sportowi i sam AP, których wersje zacytowałym i tym żyli kibice wisły przez ostatni tydzień? xD
  • Odpowiedz
@Trixie: #!$%@? mnie ta informacja, że za mecz z Lechem Wisła nie zapłaciła miastu za stadion. Wisełka prosi o zgodę na zapłatę po meczu, żeby mieć na to pieniądze. Miasto się zgadza. Mecz się odbywa. Kibolowa Pani prezes nie płaci bo "aaa, to już sobie nowi właściciele zapłacą". Białoruskie standardy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pieniądze poszły na funkcjonowanie klubu, czyli pewnie fakturka na
  • Odpowiedz
@snow: nie chcę mi się nurkować w twitterowym szambie tylko po to, żeby jakiś frustrat i tak napisał, że to nie jest prawda xD Jak chcesz, to sobie prześledź ten tag od tygodnia wstecz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Trixie Pietrowski jest przedstawicielem klubu. Od zeszłej soboty jest prezesem Wisły SA. Nie ośmieszaj się. Frustracja to bije od ciebie i zerowa wiedza na temat na który się wypowiadasz. Będę śledził tag w którym zjeby podobne tobie wypisują bzdety na temat o którym nie mają pojęcia. Dziękuję postoje. :D
  • Odpowiedz
@snow: no dobra, tu mnie masz. Zedytowałem, bo sam nie wierzyłem, że z tego bajkopisarza zrobili prezesa wisły

Nie ośmieszaj się. Frustracja to bije od ciebie i zerowa wiedza na temat na który się wypowiadasz.

ale ja tylko zacytowałem wiadomości jakie podawali dziennikarze i sam pietrowski w ostatnim tygodniu, czego ty nie rozumiesz? xD Takimi wersjami wydarzeń cała polska piłka żyła przez ostatni tydzień, a nagle wchodzisz ty i się
  • Odpowiedz