Wpis z mikrobloga

Trochę to śmieszne, że wykopowe normictwo i reszta świata ciśnie bekę z przegrywów twierdząc, że to przecież normalne, że laski lecą na przystojnych facetów. Przecież ten eksperyment miał na celu ukazanie (co się zresztą udało), że laska może być gnojona przez klaudiusza m. in. brakiem szacunku do jej osoby i jej czasu, a i tak będzie ciagnęła relację dalej, a nie to czy wygląd ma znaczenie.
#klaudiusz
  • 8
@Ramak: gdybyś ty był gnojony i traktowany z góry przez młodą Monikę Bellucci, ale czułbyś że robi to tak, że jest nadzieja że coś jednak w końcu wyniknie z tego kontaktu, też byś raczej ciągnął relację dalej

czyż nie?
@spere: Nie mogę zaprzeczyć. Jednak np. taki Mietczyński ( https://twitter.com/Mietczynski/status/1078613719406518275?s=09 ) mając bekę z niewiedzy przegrywów, że laski na Tinderze umawiają się chętniej z przystojniakami, niż brzydalami tylko potwierdził, że podobnie jak i Ty, nie zrozumiał sensu tego eksperymentu. Wiem, że zwracasz uwagę na to, że mężczyźni w takich sytuacjach nie zachowaliby się inaczej, ale dotąd panowała opinia, że dziewczyny w takich sytuacjach zachowują się o wiele moralniej. Jak widać -
ale dotąd panowała opinia, że dziewczyny w takich sytuacjach zachowują się o wiele moralniej.


@Ramak: słuchaj cumplu, ale wybieranie Moniki Bellucci zamiast Krystyny Pawłowicz nie jest niemoralne, w żaden sposób. Nie jest złe. Jest zupełnie naturalne i zrozumiałe. Nie daj sobie wmówić że jest inaczej.

i vis a vis, wybieranie przez kobiety przystojnych, też nie.
@Ramak: a OK, myślałem że chodzi o sam fakt że ktoś woli nadskakiwać komuś super przystojnemu czy ładnemu licząc na coś, niż szaremu anonkowi.
To wolenie nie jest niemoralne, nie ma nic wspólnego z moralnością czy jej brakiem. Jest zupełnie normalne, u każdego.
@Ramak: dlaczego jest niemoralne?

Ja bym powiedziała, że jest głupie i świadczy o braku szacunku do samego siebie (czym również wykazały się dziewczyny umawiające się z tym eksperymentem, rzecz jasna). Ale niemoralne?