Wpis z mikrobloga

@Nocozadzban: Ale i tak nie rozumiem jak można być tak głupim, żeby pomylić kartrydża do NES-a z tymi do Comodora. I nie, że "nie wiedziałem" tylko zapomniałem zupełnie o tym fakcie.
  • Odpowiedz
@Nocozadzban: blackbox do C64 ma wezsze gniazdo od NES'a (jakbys przecial na odpowiedni wymiar PCB cart'a od Nintendo to piny bylyby podobne) z tego co pamietam

Sluchaj glowny admin posiadajacy najwieksza kolekcje wszystkiego w kraju ma prawo sie pomylic, a ,,szpece" z wykopu to nie zrodlo wiedzy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RudaWieriura: wiesz mi chodzilo wlasnie glownie o ten #giveaway. #dsp #ltg #wor z tej ,,swietej trojcy" to wlasnie Phil zyje w tej swojej bance mydlanej i on dalej brnie w szambo (nie zapominajmy o #fapgate). WingsOfRedemption i LowTierGod jakos maja jeszcze tego tzw. moralniaka.

Ogolnie mi chodzi, ze oskar ma podobne zachowanie jak wyzej wspommiana 3. Dziwie sie jemu (i tej trojce) bo jakby nie przesral sobie wielu rzeczy w zyciu to serio bylby w miare spoko gosc do przyslowiowego kielicha.

Tych ludzi sie czyta miedzy wierszami bo wiele rzeczy mowia z sensem/ciekawych (serio sa takie momenty), ale natychmiast zaprzepaszczaja to bo ich psycha odbiera odmienna opinie jako atak i dopiero wtedy rozpoczynaja sie klopoty. Ludzie zaczynaja to wykorzystuja i leca po bandzie trollujac
  • Odpowiedz