Wpis z mikrobloga

@ayanami: no właśnie myślałem, że istnieje jakieś inne określenie. bo bądź co bądź - jak wyguglujesz vaporwave, to znajdziesz pojedyncze grafiki i przede wszystkim muzykę, w ogóle znajdziesz muzykę w większości, a mi chodzi o to, żeby np. znaleźć takie postacie na youtube, o ogólne określenie trendu
vaporwave kojarzy mi się osobiście z muzyką i grafiką, a to co prezentują różne postacie z zagranicy i nieliczni z Polski, choćby wspomniany #
@ayanami: na przykład o ciuchach z croppa stylem nawiązującym do vaporwave jak powiesz że to jest koszulka vaporwave - no to jeszcze jakoś ujdzie, ale osobę ubraną w takim stylu już nie powiesz, że jest ubrana w stylu vaporwave
@WedrowiecAtte: vapor to cała subkultura, ale jej członkowie często boją się tego w tym kontekście używać, więc ja bym określił cały ten i m a g e jako vaporwave właśnie. można być ubranym w tym stylu, czasem to się miesza z seapunk czy pastel goth. A że to jest popularne tylko wśród młodych ludzi w Internecie to i ironiczna memowa otoczka się wytworzyła, czyli vaporwave + dank memes
@WedrowiecAtte: ach chyba wiem o co chodzi ostatnio rozkminialismy z koleżanką że jest mnóstwo takich powiązanych ze sobą rzeczy jak właśnie vapor, emocjonalny rap, anime itd., w sensie jak lubisz jedno to lubisz też drugie ale nie ma na to nazwy, ewentualnie młodzieńcze #!$%@? umysłowe połączone z depresją