Wpis z mikrobloga

#epapierosy #ecigler #epapieros Zamówiłem ijusta 3 i kilka liquidow i sram w gacie trochę, bo zamawiałem z myślą, że przesyłka zdąży dojść do 5 stycznia, a widzę na różnych stronach, ze jednym dochodziły w 2-3 dni, a innym w 2-3 tygodnie ()
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@Noxy minął kolejny dzień i brak aktualizacji statusu, nadal „płatność zaakceptowana” (), wysłałem dziś maila do nich, ale brak odpowiedzi, a wysłane było 2 godziny przed końcem ich pracy. Jeśli nie dojdzie paczka do piątku to nieźle się wkurzę (,)
  • Odpowiedz
  • 0
ja jak bedę zamawiał to chciałem sie ubezpieczyć płacąc przy odbiorze moze to 19 zł ale lepiej zeby nic nie wysłali lub zebym stracił 200zł
  • Odpowiedz
  • 0
@Noxy No właśnie nie, dotpay (,) Status się nie zmienił, wiec raczej nic z tego, ze przyjdzie w poniedziałek... Z tego co widziałem to na FB ludzie tez piszą o tych długich przesyłkach i właściciel się wypowiada i niby na priv można z nim załatwić cokolwiek, ja na razie nie otrzymałem odpowiedzi, mimo ze na stronce jest info, ze support jest codziennie.
  • Odpowiedz
  • 0
Aktualizacja: po telefonie na infolinię, w dniu dzisiejszym, poinformowano mnie, że paczka ma wyjść dzisiaj i jutro będzie już u mnie. Status zmienił się na Wysłano i dostałem informację, że wkrótce dostanę numer śledzenia
  • Odpowiedz
@qwerzzz: oho już raz zamawiałem z tej strony sticka v8 z big baby i doszedł w 2 dni jakoś 29 grudnia zamówiłem Boxa od smoanta z ich strony i do tej pory czekam XD może w tym tygodniu wleci ciekawe też to że aktualizują sklep i zatsnwaielm się czy tym razem lipa jakaś będzie
  • Odpowiedz
  • 0
Czas na małą(dużą) aktualizację, w czwartek dzwoniłem na infolinię i powiedziano mi, ze przesyłka wyjdzie tego samego dnia do mnie. Skoro wyszła w czwartek, to miałem nadzieję, ze w piątek, no max sobota będzie u mnie... Okazało się, że sprzedający powiadomił paczkomaty o chęci wysyłki paczki dopiero w PIĄTEK O 19. Co za tym idzie - aktualizacja do dzisiejszego popołudnia się nie zmieniła, dopiero teraz jest status „w trasie”, wiec jutro powinna
  • Odpowiedz
@qwerzzz: a generalnie to box przyszedł smoant cylon w sumie milo bo napisalem w wiad ze w sumie jakby znalezli jakis czarny na magazynid to mogą dac czarny
I taki doatalem XD
  • Odpowiedz
@qwerzzz: dobrze, ze dałem za pobraniem... zero odzewu nic, ktoś nadał na mnie paczkę ale nazwa sklepu sie nie zgadza, lecz jest tez z lublina, ale i tak caly czas nie mam numeru, gdyby nie aplikacja inpost mobile ...
  • Odpowiedz
@qwerzzz: a pamietasz kto moze byl nadawcą? bo ja zamowilem paczkomatem i jest u mnie napisane jakies sklep@vico.pl, sprawdzilem na google i jest w tej samej lokalizacji co ten e-cigler, napisalem do tego vico i odpisal ze to zamowienie nie od nich... nie wiem czy odbierac ta paczke
  • Odpowiedz