Wpis z mikrobloga

@Noxy minął kolejny dzień i brak aktualizacji statusu, nadal „płatność zaakceptowana” (), wysłałem dziś maila do nich, ale brak odpowiedzi, a wysłane było 2 godziny przed końcem ich pracy. Jeśli nie dojdzie paczka do piątku to nieźle się wkurzę (,)
ja jak bedę zamawiał to chciałem sie ubezpieczyć płacąc przy odbiorze moze to 19 zł ale lepiej zeby nic nie wysłali lub zebym stracił 200zł
@Noxy No właśnie nie, dotpay (,) Status się nie zmienił, wiec raczej nic z tego, ze przyjdzie w poniedziałek... Z tego co widziałem to na FB ludzie tez piszą o tych długich przesyłkach i właściciel się wypowiada i niby na priv można z nim załatwić cokolwiek, ja na razie nie otrzymałem odpowiedzi, mimo ze na stronce jest info, ze support jest codziennie.
Aktualizacja: po telefonie na infolinię, w dniu dzisiejszym, poinformowano mnie, że paczka ma wyjść dzisiaj i jutro będzie już u mnie. Status zmienił się na Wysłano i dostałem informację, że wkrótce dostanę numer śledzenia
@qwerzzz: oho już raz zamawiałem z tej strony sticka v8 z big baby i doszedł w 2 dni jakoś 29 grudnia zamówiłem Boxa od smoanta z ich strony i do tej pory czekam XD może w tym tygodniu wleci ciekawe też to że aktualizują sklep i zatsnwaielm się czy tym razem lipa jakaś będzie
Czas na małą(dużą) aktualizację, w czwartek dzwoniłem na infolinię i powiedziano mi, ze przesyłka wyjdzie tego samego dnia do mnie. Skoro wyszła w czwartek, to miałem nadzieję, ze w piątek, no max sobota będzie u mnie... Okazało się, że sprzedający powiadomił paczkomaty o chęci wysyłki paczki dopiero w PIĄTEK O 19. Co za tym idzie - aktualizacja do dzisiejszego popołudnia się nie zmieniła, dopiero teraz jest status „w trasie”, wiec jutro powinna
@qwerzzz: dobrze, ze dałem za pobraniem... zero odzewu nic, ktoś nadał na mnie paczkę ale nazwa sklepu sie nie zgadza, lecz jest tez z lublina, ale i tak caly czas nie mam numeru, gdyby nie aplikacja inpost mobile ...
@qwerzzz: a pamietasz kto moze byl nadawcą? bo ja zamowilem paczkomatem i jest u mnie napisane jakies sklep@vico.pl, sprawdzilem na google i jest w tej samej lokalizacji co ten e-cigler, napisalem do tego vico i odpisal ze to zamowienie nie od nich... nie wiem czy odbierac ta paczke