Wpis z mikrobloga

#tibia #tibiazwykopem #pytanie #hacking dzisiaj wszedłem na swoje konto i wszystkie postacie zostały wyczyszczone z przedmiotów, hajsu i TC. Pytanie jak ktoś mógł mi shakowac konto szczególnie że nie ściągałem żadnych podejrzanych aplikacji, hasło do konta było inne niż wszystkie, a na mailu nie ma info o mailu ze zmiana hasła. Poszło się #!$%@? ponad 110kk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
  • 2
@hipiseek: Jedyna strona na którą się logowałem i miałem takie same hasło jak do konta w tibi był twitch. Domyślam się że nie ma opcji odzyskania tego wszystkiego
  • Odpowiedz
  • 0
Napisze w takim razie do administracji Aczkolwiek słyszałem że nie ma prowadzonych logów z gry
  • Odpowiedz
  • 0
Czytałem ze cipsoft raczej sam z siebie nie udostępnia informacji na ten temat ani nie współpracuje chyba ze sprawa jest zgłoszona na policję. W zasadzie niewiem czy jest sens zglaszania czegos takie ale z drugiej strony osoby hakujace zostaj bezkarne. Szkoda czasu poświęconego na grę
  • Odpowiedz
@Cisak: mozesz spokojnie oddac sprawe a policje 1kk to okolo 10zl. To tak jakby ktos Cie #!$%@? na ponad tysiaka. Kradziez waluty wirtualnej tez jest karana. Jezeli cipsoft nie chce wspolpracowac bez policji to nie widze innego wyjscia. Duzo tez zalezy na jakiego policjanta trafisz, jak trafisz na znudzonego zyciem kraweznika, ktory ma dyzur na komendzie to pewnie bedzie Ci kazal spadac. Ale probowac warto ziom
  • Odpowiedz