Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło mi dzisiaj mózg. Nie potrafię tego ogarnąć. Mój... Nie wiem co xd syn kuzyna, jestem dla niego ciocią. Znam od urodzenia, bawiłam się z nim przez całe jego dzieciństwo. Ostatni raz widziałam go jak miał z 10 lat a ja z 18.
Dzisiaj zaprosił mnie na fejsbuku, bo tata był u kuzyna w odwiedzinach. Jest dorosły, studiuje na polibudzie, wygląda jak #!$%@? Chad. Patrzę na te zdjęcia i nie mogę, nie ogarniam xD
Jestem stara w #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯
  • 42
  • Odpowiedz
@LM317K: no może nie 10/10, ale patrzę na te jego zdjęcia i gdzieś w tym wszystkim widzę tego małego chłopczyka co zawsze był w #!$%@? młodszy ode mnie, a z drugiej strony jest już dorosły i nie wiem xD
  • Odpowiedz
@hipotrofia: Bycie starym to kwestia umysłu. Też mam kuzynów których pamiętam jako 8 latków a teraz zakładają rodziny i co ?? I nic, nadal się czuję jakbym miał 20 lat tylko dookoła mnie się trocję pozmieniało i przybyło trochę obowiązków.
  • Odpowiedz
  • 11
@hipotrofia Typowa różowa gdy widzi chada-"Uga buga dobra sperma, uuuu r00chanie trzeba!". 0 godności i rozumu, co z tego że rodzina w jej głowie już rodzą się seksualne podteksty...
  • Odpowiedz
Czuję się jak podstarzały wujek erotoman xd


@hipotrofia: Ja mam odwrotnie. Muszę przed rodziną udawać, że jestem dorosłym, poważnym człowiekiem. Wolę nie pokazywać, że mam duszę dwudziestolatka, bo nie zrozumieją. :D

A między mną, a najmłodszym kuzynem jest 30 lat różnicy.
  • Odpowiedz