Wpis z mikrobloga

  • 2
@niemamnicku0 ja nie piszę, że ona jest szmatą, ja poprostu podsumowuję to co wychwyciłem oglądając film przy stole. Chyba zostałem źle zrozumiany? jeśli tak to napisz proszę to rozwinę co miałem na myśli
  • Odpowiedz
@piwniczny_prawiczek no bo Ty mowisz ze laski zawsze Chada wybiora. Przeciez ro Kal byl bogatym Chadem, ktory jej nie szanowal bo wiedzial ze jest jego utrzymanka a ona wolala biedaka, ktorego kochała no to sory ale wydaje mi ze to jest zaprzeczenie wszystkich teorii xd
  • Odpowiedz
  • 1
@niemamnicku0 dobra, teraz już wiem, że źle się wyraziłem. Ile czasu oni na tym statku spędzili? Chodzi mi o to co Rose mogła widzieć w Jacku? Znała go max parę dni, a wolała dla niego umrzeć niż żyć z kimś kto srał na nią hajsem. Co za tem mogło ją skłonić do tak drastycznego kroku? Tutaj zaczyna się gdybanie - najwyraźniej Jack musiał mieć w sobie 'to coś'. I tutaj zaczyna się
  • Odpowiedz
@piwniczny_prawiczek: a ja uważam że duża część winy jest po naszej przegrywowej stronie. Zauważyłem że duża częśc dziewczyn nie chce się wiązać tylko uprawiać seks. A ja przez swoje romantyczne zapędy wszystko rujnuje. Polecam traktowac różowe jak worek na spermę, wilk syty i owca cała
  • Odpowiedz
@piwniczny_prawiczek: przecież Titanic (z całą sympatią do tego filmu, bo go uwielbiam) to kwintesencja wciskanej przez Hollywood w łby widzów propagandy w tematach damsko-męskich: możesz być biednym plebejuszem, ale jak masz dobre serduszko, to wygrasz z bogatym tyranem walkę o niewiastę xd. Tyle, że w prawdziwym świecie to właśnie na tego "złego" leciałaby Rose. Bogaty, przystojny, chamski, ale oblatany w towarzystwie, #!$%@?ć potrafi. Smutne i niepoprawne, ergo unikane w popkulturze spojrzenie
  • Odpowiedz