Wpis z mikrobloga

Kupiłem Tarkova w sierpniu, na letniej wyprzedaży i od tamtego momentu spędziłem w tej grze ponad 300 godzin, a grałem głównie solo, bo kolegów od gry odpycha jej cena. Jeśli chodzi o netcode, to z tego co czytałem na reddicie, jest o wiele lepiej, w porównaniu do tego, co było jakiś rok temu. Co kilka raidów zdarzają sie desynki albo problemy z hitregiem, ale idzie to przeżyć. Jeśli chodzi o bugi, to
  • Odpowiedz
@emjot86: W siegu też mam kilkaset godzin i rankedy grałem na poziomie wysokiej platyny, więc coś o tej grze też wiem. Siege to świetny shooter, ale zaliczyłbym go do tej kategorii co takiego CS'a. Po prostu gierka esportowa. Jeśli szukasz milsimu, to się na nim zawiedziesz jak zobaczysz operatorów (tfu, operatorki) Gromu w zielonych włosach xD Tarkov ma swoje wady, bo czasem zbuguje ci się eq i nie możesz sie uleczyć
  • Odpowiedz
@emjot86: A może Insurgency: Sandstorm? Ja osobiście jeszcze nie grałem, ale planuję kupić, gdy będzie na przecenie. Jeśli lubisz milsimy, to Insurgency pewnie Ci się spodoba, choć ja osobiście polecam Tarkova ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieżko mi się odnieść co do obecnej sytuacji w Siegu, bo od września prawie w ogóle nie grałem. Ktoś inny musiałby się wypowiedzieć na ten temat.
  • Odpowiedz
@emjot86:

kup. na początku będziesz zachwycony, prawie każdy jest ;) z czasem Ci przejdzie, co widzę po sobie i po ludziach z kolejnych ekip, w których grałem. wykruszyli się wszyscy, głównie ze względu na cykl życia rund.

początki są super. latasz po mapach i boisz się wszystkiego. Twój ekwipunek jest biedny i szanujesz sprzęt, jest adrenalina i tony radości z udanych rajdów. z kolei late game nie oferuje nic ciekawego, a
  • Odpowiedz
@emjot86 napisz do mnie na pw to Ci podesle kodzik na 14 dni, aktywowac możesz go do 6 stycznia potem przepadnie. Jak Ci się spodoba to kupisz pełną wersje. Wszystkie pytania jakie masz co do gry możesz zadawać na kanale Discord JW GROT. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@clickPLUS: powiem Ci że gre mam od 16.04.17 i naprawdę bardzo dużo zmienili/naprawili od tamtego czasu. Teraz dużo mniej gram ze względu na potomstwo (brak czasu, bądź po prostu muszę natychmiast wstać od komputera) i za każdym razem widzę ogromne zmiany na plus.
  • Odpowiedz