Wpis z mikrobloga

Też macie tak że ojciec włącza i wyłącza korki kiedy mu się podoba bo prąd jest jego, a każdy najmniejszy nawet protest traktuje jako chęć opuszczenia mieszkania w trybie natychmiastowym?
Bo u mnie całe święta naokroglo za byle #!$%@? kiedy uczę się programować wyłącza.
No nie wiem np zupy nie zjem :KONIEC ŻE SWIAATLEM TY MAŁY #!$%@? AHHB!
pies wejdzie na chatę bo niedomknąlem drzwi
TY NIEDOROBIE CO ROBISZ PIES BĘDZIE I TAK DLUZEJ SIEDZIAŁ OD CB
JO CIĘ WYGUNIE NA ZBITY PYSK AUUU

NORMALNY SAMIEC ALFA NO NIEEEE?

Przyjedzie ktoś z rodziny a nawet obcy
To mówi jaki jja zły
Jak on się dwoi i Troi aby wychować dobrze
Wymyśla że cpam (serio to nie żart) pije i jestem agresywny(to już śmiechu warte boję się podnieść wzroku xddd)
To normalne czy coś mu już siada główka?

Kiedyś kiedy zobaczył 3 w dzienniku to wyłącza kompa na siłę itd wyzywal przez pól nocy
Chociaż wiedziałem za co

Teraz to prostu znęcanie się chyba
Przegryw czy normalniawo?

#przegryw #stulejacontent #swieta

Normalne to?

  • Tak 22.0% (13)
  • Nie 78.0% (46)

Oddanych głosów: 59

  • 19
@Gowniak2: idź na sztuki walki. Wiem że dużo jest takich komunistycznych brianletów którym jakimś #!$%@? kobieta urodziła dziecko i najlepszą opcją będzie jak mu #!$%@? konkretnie któregoś razu. Sam po części to przechodziłem, choć nie w takim stopniu
@wypokk: ojcu?
To wtedy już samym się wyprowadził bo życia na wsi bym nie mial
Tu chodzi o to żeby się #!$%@? żeby sam zrozumiał że to #!$%@?
No bo zauważyłem że po prostu lubi jak coś się dzieje i nawet w święta dokuczy aby się zadowolic
Ale też jest cwany bo całkowicie "bezinteresownie" tego nie robi
A to za trzasniecie drzwiami a to za brak modlitwy na koniec a to
@Gowniak2: mój ojciec mi prądu nie wyłączał xD ale wymyślać wymyślał sobie różne rzeczy @wypokk: otóż to, ja tak zrobiłem chodziłem na zapasy, bjj. Jak ojciec zaczął sobie wymyślać i z #!$%@? się do mnie przypierdlalac to do ściany go przycislem i już cienko śpiewał ;)