Wpis z mikrobloga

Łoa baben, naleweczka od wuwunia wjechała i melin od razu zaczyna przypominać dawnego Bonza. Zaczyna się walka z hejterami i bimbusami z dupy wyjętymi. Jedyna pozytywna informacja, to że gnioty wlatują jak świeże bułeczki, a strim z upośledzonym azbestem i moderatorami kangurkami i innymi bezpłciowcami nie będzie. Ło baben, końcówka roku na melinie zapowiada się bardzo ciekawie dla tych prawdziwych finów.
#bonzo #patostreamy
Czopelka - Łoa baben, naleweczka od wuwunia wjechała i melin od razu zaczyna przypomi...
  • 19
@Czopelka: stary bonzo zapraszał hejkerów do łodzi by ich #!$%@?ć totalnie a ten nowy, obecny fafluni i straszy wizuf że jak go bronić nie będą to nie bedzie stryma który i tak bedzie bo przeca szekle za #!$%@? tojjjto...
to uniwersum tak bardzo potrzebuje schwartz charakteru, ten to by uszatka nakręcał..
@Czopelka: Jakbyś pomyślał troszkę głową a nie dupą, to może byś zrozumiał, jak głupie jest to Twoje obwinianie mnie i innych o to, że na Twoje zawołanie Tiger nie robi z siebie debila. Wiem że bardzo wierzysz w Swoją fałszywą teorię o zdalne sterowanym Tigerze i nie przyjmujesz argumentów jej przeczących. Ogunie według mnie pogubiłeś się już w tym wszystkim bo twierdzisz że należy zostawić Tigera w spokoju tak by robił
Oczywiście że nie, scenariusze to tylko Twój wymysł jak pisałem do już wyżej. Co masz na myśli rozkręcanie Bonzusia? Podaj proszę przykład.
@trach: nie będę już podawał przykładów, bo ostatnio azbest pytał o to jak mają wyglądać strimy, w ostatecznym rachunku odpisał, że nie będzie nic robił, a propozycje możemy składać bonzowi na fanpejdzu, więc pozwolisz, ze nie będe się rozpisywał, skoro jedyną waszą reakcją na propozycje jest pisanie, że takie rzeczy nie wolno mu robić. Pozwól również, że zostanę przy oglądniu swojskich gniotów, a wy przy tych niezwykle interesujących niereżyserowanych (chociaż cenzurowanych