Wpis z mikrobloga

Był cały wpis i poszło wstecz myszką (°°

tl;dr mireczki

Wszystkie objawy odstawienne minęły, CBD ma na 100% działanie antydepresyjne, przeciwlękowe i niweluje lekką fobię społeczną, tak jakby działało prospołecznie wręcz. Do tego działanie uspokajające, miorelaksacyjne, to przyjemne rozleniwienie (Kawa+CBD to za to cudo połączenie, które skutecznie to niweluje) i ten "humorek" marihuanenowy.


Trochę do pisania zniechęciła mnie reakcja osób na kilku grupkach fejsowych i forach. Jedni gratulowali, drudzy zarzucali mi skam "u wot m8?"/"2bad it didnt work for me"/" I highly doubt that". A rekord pobił gostek, który podobno dowiedział się z VICE, że musiałbym przyjmować takie same dawki jak ludzie chorujący na raka, co wydawało mi się kompletnie absurdalne, niestety kolega usunął wszystkie wpisy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak jakby #opiowraki i ich umysły automatycznie odrzucały taką możliwość, bo przecież można dalej ćpać na programie substytucyjnym, czy to buprę czy metadon, to po kiego uja się jakimś śmiesznym olejkiem konopnym przejmować? Nikt mi nie powie, że to jest leczenie, bo sam brałem udział w tym programie.

No ale to jest prostsze oczywiście od redukcji dawek i kompletnej trzeźwości. W końcu można ćpać za darmo na garnuszku państwa, udając że się "leczysz". Do tego będąc na łańcuchu państwa, bo odstawienie metadonu i bupry jest bardzo trudne.

Także już nie będę raczej odpowiadał na takie komentarze, bo dopiero po wyjściu z tego widzę jak toksyczne to środowisko jest. Swoją sytuację opisałem w poprzednich wpisach, jak ktoś serio chce porady to śmiało, ale komentarze "a jak odstawiałem carfentanyl wstrzykiwany prosto w rdzeń kręgowy po 666 latach w ciągu to mi nie pomogło" zignoruję.

A w następnych wpisach skupię się na działaniu CBD jeśli chodzi o pracę kreatywną/umysłową, problemy ze skupieniem się, pamięcią, usuwaniem brain foga, czyli wchodzimy w #nootropy

btw. Palenie tytoniu nie daje żadnej przyjemności. Nie mylić z tym "wstrętem" z desmoxanu(?). Po prostu jakby się herbatę paliło. Za to tabaka wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorki za ewentualne błędy, pisane na szybko, zapomniałem o mojej gejmingowej myszce z dodatkowymi przyciskami i wpis pewnie zginął w serwerowni wypoku, a mam trochę tekstów do przetłumaczenia.

Wesołych Świąt mireczki, ja dostałem to o czym marzyłem;)

A i to są PLNy, nie $$$ i to przy skromnym założeniu 30zł dziennie. Dodać fajki do tego i mamy pięć dyszek do przodu.

#rzucajopiozwykopem #cbd #narkotykizawszespoko ale #opiaty to #narkotykiniezawszespoko
BlackDave - Był cały wpis i poszło wstecz myszką (╯°□°)╯︵ ┻━┻

tl;dr mireczki

Ws...

źródło: comment_9lEwiGf7eck7LkI72MHQ5Vt6XURnvKbX.jpg

Pobierz
  • 10
@JuneJohn: hmm, I faza (zakończona) to sprawdzenie jak CBD pomaga przy odstawianiu opiatów i zaburzeń z tym związanych (depresja etc), II faza to schodzenie z dawek benzo i ich kompletne odstawienie i sprawdzenie jak się CBD sprawdza w naprawie mózgu (a konkretniej pamięci) (prawdopodobnie w połączeniu z piracetamem, albo jakimś ciekawym stackiem) i w pracy umysłowej/kreatywnej