Wpis z mikrobloga

Mam i ja () pierwsze brickheadz, Dumbledore mi się podoba najbardziej z całej serii. W ogóle dziwne, jak w okresie przedświątecznym przeglądałam zestawy na stronach to miałam takie 'meh' (to samo mam z funko popami), z dnia na dzień podobały mi się co raz bardziej, tak teraz uważam je za ultraslodkie (ʘʘ) oprócz HP i SW to Mikołaj i pani Mikołajowa must have na półkę do zbierania kurzu ( ͡ ͜ʖ ͡) #lego #prezent #swieta #chwalesie
lunaria - Mam i ja (。◕‿‿◕。) pierwsze brickheadz, Dumbledore mi się podoba najbardziej...

źródło: comment_0bnBeBWgXfQGpvjSjCKFktMpEt1vN8En.jpg

Pobierz
  • 10
@lunaria: Miałem podobne wrażenia do Twojego, na początku traktowałem Brickheadz jako takie małe „#!$%@?” ale po złożeniu kilku zakochałem się w nich i w tym jak prezentują się na półce (ʘʘ)
via Android
  • 1
@damw właśnie złożyłam, aaaa! (ʘʘ) Nie dość, że świetnie się je składa, szybko dostaje się nagrodę w postaci całości, idealne na mały prezent, upominek itp. to teraz zakochałam się jeszcze bardziej, są absolutnie urocze ʕʔ polecam wszystkim, teraz chce wszystkie XD
via Android
  • 0
@damw jeszcze będzie zbiorcze zdjęcie wszystkich zestawów, bo mój partner stwierdził, że w tym roku ma gdzieś rodzinne uszczypliwości i od wszystkich chce klocki, tak więc trochę dołoży do tagu (: tylko dwa komentarze o byciu dzidziusiem i jeden 'po co te klocki', tak więc wielki progres XD
tylko dwa komentarze o byciu dzidziusiem i jeden 'po co te klocki'

@lunaria: a najlepsze jest to, że takie komentarze to się najczęściej słyszy od ludzi bez zainteresowań, co całe życie przed telewizorem spędzają oglądając trudne sprawy, #patostreamy czy inne tego typu programy dla bezmózgów.
via Android
  • 0
@damw nie mam pojęcia co ich tak mierzi w tym, ale to temat na dłuższa dyskusję o starzeniu się ludzi (a zaczynam to już zauważać u znajomych, nie tylko starszej rodziny) i chęci zamknięcia się w jakieś ramy - popatrz, ja poprosiłam o główny prezent spełniający moje marzenie od zawsze - skrzypce - a i tak usłyszałam po co mi one XD no ciekawe po co mogą być skrzypce XD jakieś dziwne