Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#rozowepaski spod tagu #makijaz co robie źle, że kolejna gąbka po 3 uzyciach idzie do kosza? To akurat Blend It, miałam kilka innych i oczywiście oryginalny Beauty Blener i za każdym razem to samo... po kilku uzyciach gąbka pęka. Oczywiście namaczam przed użyciem potem ,,piorę" woda z mydłem i zostawiam do wyschnięcia. Może za mocno to robie? Jakieś inne pomysły?

#uroda #kosmetyki #pokazkosmetyczke
Pobierz MrsHyde - #rozowepaski spod tagu #makijaz co robie źle, że kolejna gąbka po 3 uzyciac...
źródło: comment_MTtSJd5mxy1rLrREDg59xot2bKrEPLLU.jpg
  • 18
@MrsHyde ja zawsze najpierw namaczania gąbeczkę w ciepłej wodzie z mydłem, odstawiam na ~15 minut i wyciskam (wtedy zwykle woda się robi brudna od podkładu), a potem delikatnie myję jeszcze raz, zwykle jest wszystko ok - chyba, że mam jakiś podkład który się mocno wchłania w gąbkę, ale to trzeba po prostu wyczaić, bo faktycznie można zepsuć ją próbując mocno zetrzeć.
@harpiowata: tak też myślałam. Dzięki za podpowiedź, zmienię technikę mycia

@szzzzzz: @fspolczynnik: ok będę próbować. Mydło wypłukuję chyba aż za dokłanie do woda jest potem czysta i nie ma śladów mydła. Paznokcie raczej nie wchodzą w grę. Może faktycznie kosmetyki za bardzo się wchłaniają w tą gąbkę czy co (używam ją też do pudru) i potem intensywnie to wszystko chce doprać