Wpis z mikrobloga

Ejjj konto mam w zasadzie od niedawna (jakies 3-4lata), ale pamietam wykop jak trzymał nieco inny poziom, tez sobie kazdy dosrywal itp ale jednak mialo sie poczucie ze wszystko jest w granicach dobrej zabawy i wzajemnego szacunku. #moderacja byla w zasadzie namacalna prawie na kazdym kroku, nikt niby sie nie idzielal ale ludzie trzymali poziom jak na mniejszych forach/grupach dyskusyjnych, ja sam przegladalem wykop z ciekawosci i jako osoba nie zwiazana z #it (w chwili gdy to hasztaguje, pierwszy wynik jaki wskakuje to danielmagical) nie czulem sie na tyle kompetentny aby zakladac tu konto. Pozniej transformacja poszla troche w strone spolecznosci i to tez bylo spoko, sam po jakims czasie sie zarejestrowalem. W ostatnim czasie nastapil jakis wysyp spierdzielenia, na stronie glownej jakies gowno artykuly z nczas,pikio czy innego lustrzanego odbicia gazety.w a na mirko mam wrazenie jak by byl jakis zmasowany atak ludzi z ujarani,jebzdzidy i innych gownoportali osiedlowych. Moze dlatego mam wrazenie ze moderacja jest totalnie rozjechana wzgledem wykopkow i czasami nie rozumiem ich decyzji. Gdzie sie podziali Ci spoko ludzie ktorzy tu zagladali te 6-8 lat temu? Stary wykopie - WRÓĆ! #starywykop #moderacjacontent #codalej
  • 3