Wpis z mikrobloga

#ps4 #rdr2 ##!$%@?

Witam, czy Mireczki i Marebelki zabijają te pieprzone bobry?

Zwykła strzelba, Lancaster, Springfield, łuk ze zwykłą strzałą? Chyba lekkiego sztucera jeszcze tylko nie sprawdziłem. Jajo daje sobie uciąć że trafiał w łeb, używam dead eye i na bank trafiam w czerwone podświetlenie. Spędziłem ponad 3h na latanie a efekt opłakany, zaraz się bobry skończą, jeden #!$%@? to mało mnie nie zagryz

Ostatnio kaleczyłem w sprawie wiewiórki, teraz bóbr ja chyba sprzedam grę jak mi przyjdzie #!$%@?ć się z pumą. W legendarne dwa rewolwery i R2 ile wlezie i proszę a tu kombinacje jak w polskim urzędzie

błagam o pomoc, oddam wszystkie skóry co mam na koniu na sierociniec im Lucky Luka tylko niech ktoś wskaże mi właściwą broń na te wredne #!$%@?
RidgeForrester - #ps4 #rdr2 ##!$%@?

Witam, czy Mireczki i Marebelki zabijają te pi...

źródło: comment_Hs85E90pigpxvr4NoLDBGlofEl3ov3UY.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@camos: na to się zanosi, jestem tu już ok doby, po drugiej stronie rzeki już się zdarzył rozbić obóz, w pewnej chwili byłem tak blisko że miałem napisy z ich dialogami, nie reagowałem. Później znowu tam trafiłem jak odjeżdżali. Na mapce pokazały się mi dwa ciała. Wędkarzy już miałem ze 4. Bobra przez ostatnie 15min widziałem jednego i to z jedną gwiazdką. Ostatni 3* ugryzł mnie i dostał z odległości max
  • Odpowiedz
@crs333: dzięki za linki, drugi mam pod ręką cały czas, przez niego doszedłem aż do łuku, tu i tu podany jest varmint a to jest chyba ten lekki sztucer. Cóż będę zaraz próbował nim.

Ja od dłuższego czasu mam zaliczone dwie misje 3 rozdziału i nie ruszam, robię wszystko w koło, torby, napotkani itp jeszcze sporo chce zrobić zanim ruszę dalej z fabułą

ps. teraz widziałem na yt jak koleś ma
  • Odpowiedz
@RidgeForrester: Przydaje się talizman z legendarnego jelenia. Strzelanie do bobrów ze sztucera i łuku nie zawsze kończyło się u mnie zabiciem skubańca. Używałem karabinu powtarzalnego a mając w posiadaniu talizman to podbijało to szansę na pozyskanie skóry lepszej jakości pomimo stosowania broni nie zalecanej do polowania na bobry.
  • Odpowiedz
@RidgeForrester: Zapisz grę, wyjdź do głównego menu i daj kontynuuj, to zresetuje zwierzęta na mapie. Przeżyjesz ale jak jeszcze kilka takich noclegów zrobisz na ich terenie to Ciebie napadną. Jeszcze w nocy może tam podejść kobieta z tego gangu i kolejna z tego typu scenek zostanie odegrana. Sam gang znajdziesz w miejscu wskazanym na mapie jakbyś tym razem sam chciał złożyć im wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sweet-Jesus - @RidgeForrester: Zapisz grę, wyjdź do głównego menu i daj kontynuuj, to...

źródło: comment_RrXr8zowJDjZxF5OxGEzIWLEPnYYTt2d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: dziękuje za konkretną wskazówkę na bank wpadnę do nich na herbatkę ;)
właśnie po sam nie wiem ilu godzinach pajacowania upolowałem chama!
Statystycznie rzecz biorąc to tak:
mam 17 zdobyczy w tym:
1xbober idealny
9xbober dobry
2xbober zły
1xlis zły
1xlis idealny
1xkojot zły
1xbielik idealny
1x zły piżmak lub inny szop
do tego jakieś wrony, wiewiórki czy kaczaki

ślepy z dwoma nabojami by to #!$%@? lepiej rozegrał :D
RidgeForrester - @Sweet-Jesus: dziękuje za konkretną wskazówkę na bank wpadnę do nich...

źródło: comment_foiqhXw9SkTP0ufMk7l42yt1rWxAZyF9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RidgeForrester: Domyślam się, że idealne skóry to pod zadanie z polowaniami dla pewnej starszej kobiety. Bobry to jeszcze w miarę znośnie można było polować. Do ptaków to idealnie się nadaje ulepszony sztucer. Opos czy chociażby drozd to u mnie była męczarnia aż znalazłem idealne miejscówki gdzie można te zwierzęta znaleźć.
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: bobra potrzebowałem do jednej z toreb, teraz została mi ostatnia i będę potrzebował wapiti i panterę (o matko). Ze zleconych polowań miałem tylko wiewiórkę i królika z ogłoszenia chyba w Van Horn. Wśród broni jeszcze nie widziałem ulepszonego sztucera pewnie pojawi się wraz z postępem fabuły
  • Odpowiedz
@RidgeForrester: Rozumiem, no ja ulepszenie toreb sobie odpuściłem bo w sumie dawałem radę na tym co miałem standardowo. Jeśli chodzi o ulepszony sztucer to sam możesz wykonać upgrade u rusznikarza wybierając opcję modyfikacji broni.
  • Odpowiedz
@arinkao: haha aż mi się humor poprawił mimo że post ma już kilka lat. #!$%@? oczywiście ustrzelone ale długo to trwało. Z wiewiórkami miałem podobny problem. Rozwiązanie to lekki sztucer. Teraz ciężko mi sobie przypomnieć ale pomaga ozdoba (chyba z jelenia) która pomaga zdobywać skóry bez ich uszkadzania. Jak będziesz mieć jakieś pytania to pisz na priv, postaram się pomóc. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz