Wpis z mikrobloga

Ej! Panowie! Jak bym wydrukował sobie te koperty co czasem można gdzieś znaleźć, że zamiast znaczka jest "Umowa podpisana z RUP" to bym oszukał system i wysyłał listy za free?

#oszukujo
  • 22
  • Odpowiedz
@anonim1133: no niestety, bo takiego listu nie wrzucisz do skrzynki, a firmy prowadzą osobną ewidencję, w sensie masz taką specjalną książeczkę, przychodzisz na pocztę, zwykłe listy tylko liczą, polecone wpisują;) a na koniec fakturka;p
  • Odpowiedz
@Maxiu2919: No o takie koperty mi chodziło. Tam zawsze jest "Umowa podpisana z RUP"? Jak by takich nadrukować, to korespondencja za free? Czy sprawdzają na poczcie odbiorcę? I tak każdy list po kolei? Wierzyć sie nie chce...
  • Odpowiedz
@Maxiu2919: Mnie ciekawi rozmiar. Czy mogę wysłać kopertę wieklkości A5, albo A4 czy jest jakiś limit. Że waga to wiem, że tam potem to jest paczka i znaczkami trzeba obkleić całą kopertę ;)
  • Odpowiedz
@Paralotnia: Niczego nie chcę za darmo, to tak czysto teoretycznie. Czy to sprawdzają, czy można tak wysyłać za darmo.

Wielkich kopert też nie chcę wysyłać, ale się zastanawiam jak dużą mogę wysłać po prostu w cenie tego normalnego znaczka.
  • Odpowiedz